Hlasy po utkání fotbalové ligy Příbram - Zlín | iSport.cz
16. února 2019 • 17:56

Hlasy po utkání fotbalové ligy Příbram - Zlín

Hlasy po utkání 21. kola první fotbalové ligy 1. FK Příbram - Fastav Zlín (3:2):

Josef Csaplár (trenér Příbrami): "Bylo to utkání, kde se potkal výkon s výsledkem. Předvedli jsme zajímavý fotbal a už před inkasovaným prvním gólem jsme měli několik slibných akcí, ale nedokázali jsme je dotahovat. Musím pochválit hráče, že se dokázali zvednout a otočit výsledek třemi góly. Měli jsme i další šance, mě zápas potěšil a divák se pobavil. Už po té minulé porážce v Liberci jsem říkal, že tu prohru neberu zase tak vážně. Z mnoha důvodů to pro nás vlastně byla generálka na jaro. V kabině jsem se při hodnocení k porážce vrátil ve třech minutách a uzavřel slovy: Vyšetřování skončilo, zapomeňte! Dnešní výsledek bude povzbuzením pro hráče i mě samotného. Věděl jsem, že na takový výkon máme."

Roman Pivarník (trenér Zlína): "Co si můžeme přát více v takovém utkání, než se dostat do vedení už v prvním poločase, všechno nám nahrávalo. Místo abychom hráli dál kombinačně svoji hru, tak uděláme před pauzou penaltu a necháme soupeře vyrovnat, navíc jsme pak nechytili úvod druhého poločasu. Chybí mi tam u hráčů větší agresivita a více náběhů na ty akce po stranách, které jsme si dokázali vytvořit. Že Zlínu opět nevychází vstup do jara? Vím o tom, ale nebyl jsme u minulých sezón, nechci to hodnotit. Je ale jasné, že na jaře se prostě hraje trochu jinak. Musíme být uvolněnější, hráči musí prokázat více agresivity a sebevědomí než dnes."