Cyklokrosař Van der Poel zcela opanoval sérii Superprestige | iSport.cz
16. února 2019 • 18:13

Cyklokrosař Van der Poel zcela opanoval sérii Superprestige

Nizozemský cyklokrosař Mathieu Van der Poel zcela opanoval osmidílnou sérii Superprestige, když vyhrál i závěrečný závod v Middelkerke a připsal si osmé vítězství. Celkově triumfoval už počtvrté za posledních pět let.

Čtyřiadvacetiletý Van der Poel potvrdil letošní suverenitu, kterou začátkem února v Bogense korunoval ziskem titulu mistra světa. Michal Boroš dnes dojel na 14. místě, v konečném hodnocení skončil o tři příčky níž.

Mezi ženami se z celkového vítězství radovala Belgičanka Sanne Cantová, jež v posledním závodě dojela čtvrtá. Vyhrála Nizozemka Denise Betsemaová.

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Nový hrací model Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Fantasy liga Kluby

Nejvyšší česká fotbalová soutěž FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci.
Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin a odehrají nadstavbu.

Profily klubů: Viktoria Plzeň * Slavia Praha * Sparta Praha * Baník Ostrava

MS v hokeji 2019 (Slovensko): Program * Rozpis * Vstupenky * Tabulky

MS v biatlonu 2019 (Östersund): Program * Závody * Info a vstupenky