16. února 2019 • 22:36

AC Milán zvládl v Bergamu souboj o čtvrté místo

0
Fotbalisté AC Milán uspěli v přímém souboji o čtvrté místo italské ligy a vyhráli na hřišti Atalanty Bergamo 3:1. Dva góly dal polský útočník Krzysztof Piatek.

Domácí se ujali vedení v 33. minutě, po zpětné Iličičově přihrávce prostřelil Donnarummu záložník Freuler. Těsně před přestávkou ale vyrovnal Piatek a trefil se i ve čtvrtém utkání, do něhož nastoupil v dresu "Rossoneri" v základní sestavě.

V 55. minutě dokonal obrat tvrdou ránou zpoza šestnáctky Calhanoglu. O šest minut později přidal svou druhou branku po spolupráci obou úspěšných střelců Piatek. AC stáhlo na rozdíl jednoho bodu ztrátu na městského rivala Inter, ten má ale zápas k dobru.

Cagliari otočilo domácí utkání s Parmou a vyhrálo po pěti zápasech. Hostující tým poslal ve 40. minutě do vedení bývalý hráč pražské Sparty Kucka, ale po změně stran otočil skóre dvěma zásahy útočník Pavoletti.