Celý tým nepracoval, jak by měl, řekl po prohře slávista Bořil | iSport.cz
17. února 2019 • 20:47

Celý tým nepracoval, jak by měl, řekl po prohře slávista Bořil

Autor: ČTK
Obránce Jan Bořil připustil, že fotbalisté Slavie byli ve šlágru 21. ligového kola v Plzni ve všem horší a s takovým výkonem nemohli pomýšlet na body. Celý tým podle něj nepracoval tak, jak by měl. Reprezentační bek však věří, že porážka 0:2 s jeho celkem do dalšího průběhu sezony nijak nezamává.


"Hráli jsme dneska špatně. Byli jsme všude druzí, nešla nám přihrávka, nevytvořili jsme si žádné vyložené šance. Byli jsme zbrklí, asi i nervózní. Chtěli jsme asi moc, a proto se nám vůbec nic nedařilo. Žádný centr, žádná šance," řekl Bořil novinářům.

"Plzeň hrála dobře, my špatně. Celý tým dnes nepracoval, jak by měl. Chtěli jsme tu urvat tři body, ale s takovým výkonem jsme tu nemohli vyhrát. Nepodali jsme náš standard," doplnil osmadvacetiletý zadák.

Plzeň šla do vedení ve 45. minutě po gólu Tomáše Chorého. Asistent sudí sice nejprve chybně odmával ofsajd, ale videorozhodčí odhalil, že branka byla regulérní.

"Byl to zápas prvního s druhým, nikdo nechtěl udělat chybu. Bylo to o prvním gólu, který dala Plzeň po naší chybě. Já tam neviděl žádný ofsajd, takže jsem tušil, že ofsajd nebude. Chorý určitě nebyl v ofsajdu a u náběhu Limby (Limberského) jsem si také nemyslel, že byl ofsajd. Takže jsem věděl, že gól bude," podotkl Bořil.

Po přestávce Slavia na chvíli soupeře zatlačila, ale gól nedala a naopak v 82. minutě přidal pojistku domácí Jean-David Beauguel. "Na pár minut jsme na ně vlétli, dali jsme i gól, ale z ofsajdu. Potom už jsme jako v prvním poločase neměli žádné přihrávky směrem do vápna, centry, prostě toho bylo málo," uvedl Bořil.

Jeho celek po porážce vede ligu před Plzní už jen o tři body. "Prostě jsme hráli špatně, takové zápasy jsou. Jsme si toho vědomi. Trenér nám k tomu určitě něco bude chtít říct, už i řekl. Ukážeme si na videu chyby, které jsme udělali, a pojedeme dál. Jsou ještě další zápasy a určitě do nich nepůjdeme s tím, že se budeme bát Plzně nebo někoho dalšího. Jednou jsme zaváhali, je to o tři body, pořád jsme první. Stalo se," dodal.

 
Články odjinud


Články odjinud