17. února 2019 • 21:11

Hlasy trenérů po utkání hokejové extraligy Olomouc - Litvínov

0
Hlasy trenérů po utkání 45. kola hokejové extraligy HC Olomouc - HC Verva Litvínov (4:5 v prodl.):

Jan Tomajko (Olomouc): "Pro nás to bylo smolné utkání. V utkání jsme vedli a vždy jsme to ztratili. Věřili jsme, že stav 4:3 udržíme, ale pak jsme bohužel šli do oslabení a dostali v něm gól. Vyloučení Laše je škoda, ale bylo to v zápalu boje. Škoda toho závěru, ale nedá se nic dělat, myslím si, že jsme byli hodně nervózní. Musíme bojovat v dalších zápasech o to, abychom se dostali do desítky."

Radim Skuhrovec (Litvínov): "Utkání pro nás dopadlo velmi dobře. Od začátku se pro nás nevyvíjelo moc dobře, udělali jsme tam dvě technické chyby a poslali se do tří. Olomouc vstřelila branku, pak se nám podařilo vyrovnat. Přes další dva góly Olomouce jsme to nevzdali a hráli jsme dál. Vyrovnali jsme, potom během utkání to pro nás bylo ale těžší, protože nám vypadli dva zranění obránci ze základní sestavy, kteří nedohráli. Hráli jsme tak jen na pět zadáků. Ve třetí třetině jsme dostali branku, ale nesložili jsme zbraně, kluci to parádně odmakali. A myslím, že zaslouženě i se štěstím se nám povedlo v power play srovnat. Samozřejmě v prodloužení je to potom vabank. Nám se podařila dobře sehrát akce a máme dva body. Podle vývoje utkání jsme za ně strašně rádi."