Hlasy trenérů po utkání 46. kola extraligy Vítkovice - Chomutov | iSport.cz
19. února 2019 • 20:40

Hlasy trenérů po utkání 46. kola extraligy Vítkovice - Chomutov

Hlasy trenérů po utkání 46. kola hokejové extraligy HC Vítkovice Ridera - Piráti Chomutov (9:1):


Jakub Petr (Vítkovice): "Věděli jsme o povedených výsledcích Chomutova z poslední doby. Téměř po měsíci jsme hráli doma a v návaznosti na špatné výsledky venku k tomu dnes mužstvo přistoupilo zodpovědně. Úvodní góly nás uklidnily. Cením si, že i za rozhodnutého stavu si hráči plnili své povinnosti. Z naší strany povedený výkon. Jsme spokojený, že hráči nepolevili v koncentraci a mužstvo tím nejlepším způsobem zareagovalo na laxně odehraný zápas ve Zlíně."

Jan Šťastný (Chomutov): "Přijeli jsme v den zápasu s cílem navázat na dobré výkony z předešlých utkání. Bohužel to vzalo za své po třech čtyřech minutách, kdy jsme prohrávali 0:3. Reagovali jsme výměnou gólmana, což ale nepomohlo. Náš výkon byl dneska katastrofální, nezvládli jsem to. Nechci se vymlouvat na nějaké věci. Vypadli nám čtyři obránci a dva útočníci a v tom složení to má na tým fatální dopad, což se dneska potvrdilo. Dneska jsme nebyli konkurenceschopní. Vítkovice vyhrály zaslouženě. My se musíme zmobilizovat na důležité utkání s Pardubicemi."

 

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Nový hrací model Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Fantasy liga Kluby

Nejvyšší česká fotbalová soutěž FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci.
Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin a odehrají nadstavbu.

Profily klubů: Viktoria Plzeň * Slavia Praha * Sparta Praha * Baník Ostrava

MS v hokeji 2019 (Slovensko): Program * Rozpis * Vstupenky * Tabulky

MS v biatlonu 2019 (Östersund): Program * Závody * Info a vstupenky

Články odjinud


Články odjinud