Kvalifikací sprintu na úvod MS lyžařů prošla jen Beranová | iSport.cz
21. února 2019 • 13:41

Kvalifikací sprintu na úvod MS lyžařů prošla jen Beranová

V kvalifikaci sprintu volnou technikou na úvod mistrovství světa v klasickém lyžování v Seefeldu uspěla z českých reprezentantů jen Tereza Beranová. Dvacetiletá závodnice Dukly Liberec obsadila 28. místo.

Petra Nováková skončila na 37. příčce se ztrátou 1,62 sekundy na postupující třicítku. Její bratr Michal, který v této sezoně ve sprintech Světového poháru dvakrát bodoval, byl jako nejlepší z českých mužů osmatřicátý.

Kvalifikaci na trati 1,2 kilometru zvládli nejrychleji Švédové Maja Dahlqvistová a Viktor Thorn. Vyřazovací jízdy začnou ve 14:30.

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Nový hrací model Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Fantasy liga Kluby

Nejvyšší česká fotbalová soutěž FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci.
Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin a odehrají nadstavbu.

Profily klubů: Viktoria Plzeň * Slavia Praha * Sparta Praha * Baník Ostrava

MS v hokeji 2019 (Slovensko): Program * Rozpis * Vstupenky * Tabulky

MS v biatlonu 2019 (Östersund): Program * Závody * Info a vstupenky