22. února 2019 • 22:29

AC Milán porazil Empoli 3:0, Piatek stíhá Ronalda

0
Fotbalisté AC Milán porazili v předehrávce 25. kola italské ligy hosty z Empoli 3:0 a upevnili si čtvrté místo v tabulce. Všechny góly vstřelil favorit až ve druhém poločase. Bezbrankový stav zlomil čtyři minuty po přestávce polský kanonýr Krzysztof Piatek, který se na jednu branku přiblížil lídrovi pořadí kanonýrů Cristianu Ronaldovi z Juventusu.

Piatek po lednovém příchodu z Janova vstřelil v novém působišti už pátý ligový gól, dohromady jich dal v sezoně už 18. Včetně poháru skóroval v pátém utkání za sebou a nastřílel v této sérii sedm branek.

V utkání proti týmu ohroženému sestupem jej vzápětí napodobil Kessie a skóre uzavřel Castillejo. AC vyhrál potřetí za sebou a opět při tom vstřelil tři góly.