Český brankářský souboj ve skotské lize skončil nerozhodně | iSport.cz
23. února 2019 • 18:54

Český brankářský souboj ve skotské lize skončil nerozhodně

V zápase 27. kola skotské fotbalové ligy se proti sobě postavili čeští brankáři Zdeněk Zlámal z Hearts a Václav Hladký v dresu St. Mirrenu. Oba jednou inkasovali a utkání jejich týmů skončilo nerozhodně 1:1. Další brankář Tomáš Černý byl při výhře Aberdeenu 2:0 na půdě St. Johnstone pouze na lavičce.

V českém souboji inkasoval jako první Hladký, jehož překonal v 56. minutě hlavou Dikamona. V 66. minutě si ale po rohovém kopu srazil míč do vlastní brány Clare a vzal Zlámalovi šanci na čisté konto. Bývalý brankář Olomouce, pražských Bohemians nebo Zlína přitom dostal šanci mezi třemi tyčemi po deseti zápasech a poprvé v tomto kalendářním roce.

Hearts zůstávají po remíze na pátém místě. St. Mirren je stále poslední, na jedenáctý Hamilton ztrácí čtyři body.

Témata:  Skotsko, liga, fotbal, Sport, 27. kolo

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Nový hrací model Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Fantasy liga Kluby

Nejvyšší česká fotbalová soutěž FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci.
Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin a odehrají nadstavbu.

Profily klubů: Viktoria Plzeň * Slavia Praha * Sparta Praha * Baník Ostrava

MS v hokeji 2019 (Slovensko): Program * Rozpis * Vstupenky * Tabulky

MS v biatlonu 2019 (Östersund): Program * Závody * Info a vstupenky