100% profík, 100% sympaťák. Krčmářovi jeho stříbro nejde nepřát | iSport.cz
TOP VIDEA
Slavia - Jablonec: Slavia kopala po ruce Trávníka penaltu, ale Škoda NEDAL! Slavia - Jablonec: Slavia kopala po ruce Trávníka penaltu, ale Škoda NEDAL!
Slavia - Jablonec: Bitka v Edenu! Pod Tribunou Sever napadli fanoušci jednoho z pořadatelů Slavia - Jablonec: Bitka v Edenu! Pod Tribunou Sever napadli fanoušci jednoho z pořadatelů
VŠECHNA VIDEA ZDE

Tou jednou větou, jako bych shrnul vše: Člověku jako je Michal Krčmář prostě tento úspěch nejde nepřát. Stal se nedělním překvapením dne, zaskočil sám sebe a dost možná i řadu svých soků. Jenže nijak nezaslouženě. Stříbro ze sprintu je důkazem jeho letitého vzestupu, který rok co rok stupňoval.Přitom ta podobnost s Ondřejem Moravcem je někdy až nápadná. Na tréninku oba dříči a perfekcionalisti, v soukromí zase sympaťáci, s nimiž si můžete dlouhé hodiny povídat o čemkoliv. Bezprostřední. Lidští. Profesionální. Ale i s obdivuhodnou schopností sebekritiky.

Dost často si pamatuju, jak i po jednom zkaženém závodě před několika lety šéftrenér Ondřej Rybář Krčmářovi spílal za zpackaný rozjezd štafety. Ten krátce na to procházel mixzonou. „Můžete na chvíli?“ prosili jsme ho. Mohl sklopit oči. Koukat jinam. Dělat, že neslyšel. Neviděl. Omluvit se. Neudělal ani jedno. Zastavil se. Pokrčil rameny.

„Když s vámi můžu dělat rozhovory, když se mi daří, musím to zvládnout i když se mi něco nepovede,“ vysvětlil. Něco takového není samozřejmé. Stejně jako jeho veselá povaha, kterou si dovede získat i ty, kteří ho vidí poprvé v životě.

Jestli tedy český biatlon v minulosti postavil své image i na tom, že je otevřený směrem k běžným fanouškům, pak on je jednou z dalších hlavních tváří. Je to chlap ctící pravidla, přímé chování a rovný člověk. Prostě někdo, kdo si tohle stříbro na olympiádě zaslouží.

3. den na ZOH: stříbrné slzy, Koukalová u moře a konstrukčně špatné běžky
720p 360p

Stříbrný biatlonový reprezentant Michal Krčmář
Stříbrný biatlonový reprezentant Michal Krčmář

 

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Nový hrací model Fantasy liga

Nejvyšší česká fotbalová soutěž nově s názvem FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci. Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin, do kterých si přenesou bodové zisky: skupina o titul (1.-6.), skupina o baráž o EL (7.-10.) a skupina o udržení (11.-16.).

SESTŘIHY všech zápasů 4. kola Fortuna ligy »

5. kolo Fortuna ligy:
Dukla - Slovácko
(pá 18:30), Liberec - Bohemians 1905 (so 17:00), Zlín - Teplice (so 17:00), Ml. Boleslav - Opava (so 17:00), Slavia - Jablonec (so 19:00), Karviná - Plzeň (ne 15:00), Sparta - Příbram (ne 18:00), Olomouc - Baník Ostrava (po 18:00)
Klasická verze
Mobilní verze