TOP VIDEA
Když přijde den zápasu, tak mi nohy pořád hrají, přiznává Rosický Když přijde den zápasu, tak mi nohy pořád hrají, přiznává Rosický
TOP góly La Ligy: Garcíova vymetená šibenice a krásný přímák Bardhiho TOP góly La Ligy: Garcíova vymetená šibenice a krásný přímák Bardhiho
VŠECHNA VIDEA ZDE

Hokejový golem ožívá. Vsetín propadl euforii z postupu do druhé nejvyšší soutěže, kam hráčským, diváckým a ekonomickým zázemím jednoznačně patří. Kdo zažil během sezony nějaký zápas na Lapači, ten to potvrdí.Vypisovat se tady o tom, jaké má klub ze šestadvacetitisícového města fanoušky, je zbytečné. Sděleno už bylo dost. Jen poslední doušek ze čtvrteční rozhodující kvalifikační bitvy v Jablonci. Na sever Čech dorazilo ve všední den z Valašska na 600 příznivců šestinásobného mistra! Připomínám, že šlo o kvalifikaci o postup ze třetí ligy do druhé. Vzdálenost: 325 kilometrů. Omezení pro ctitele zeleno-žlutých barev? Žádné. Popěvek „My jsme doma všude,“ v jejich případě fakt sedí.

Vsetín byl před pár lety úplně na dně. Když se v roce 2007 s vybrakovanou pokladnou a (pod)průměrnými hráči poroučel z extraligy, rok se na Lapači seniorský hokej vůbec nehrál. Pak přišlo dlouhých devět sezon ve druhé lize. Dvě prohraná finále, spousta smutku po nich. Teď už má být líp. A podle všeho bude.

Titulární společnost Robe (přední světový výrobce inteligentní osvětlovací techniky pro scénické osvětlování a architekturu) začala pumpovat do klubu těžké miliony a má extraligové ambice. Do pěti let mezi elitu, prohlásili loni její zástupci. Takže už zbývají jen čtyři….Možná to přijde ještě dřív. Ono fakt není běžné, aby ve třetí nejvyšší soutěži vedl mužstvo olympijský šampion a extrenér Třince (Jiří Dopita), v kanceláři seděl extraligový šampion a bývalý reprezentant (Radim Tesařík) a na ledě se proháněli borci se stovkami extraligových startů (Čech, Mojžíš, Kucharczyk).

Vsetínu zůstal punc výjimečnosti i v nižší soutěži. Buďte si jistí, že po euforické sezoně dojde k dalšímu mamutímu posílení kádru. Tohle je klub, kde nikomu průměr nestačí. Špičkoví fanoušci žádají vrcholnou zábavu a velitelé šestinásobného mistra jsou dnes připraveni náročné úkoly splnit. Omezení z nedávné minulosti pominula, obr si oprášil kolena a míří zdolat vrcholy.

Plný dům a euforie. Hokejový Vsetín zažívá velkou renesanci
1080p 720p 480p 360p 240p

Hokejisté Vsetína slaví postup do WSM ligy
Hokejisté Vsetína slaví postup do WSM ligy

 

Mistrovství světa v hokeji 2018 v Dánsku

Program a výsledky Český tým Systém turnaje Kde se hraje Maskot Vstupenky Fantasy k MS

Mistrovství světa v hokeji se hraje od 4. do 20. května v Dánsku (Kodaň a Herning), čeští hokejisté čekají na medaili už pět let. Ze dvou osmičlenných skupin postupují první čtyři týmy do čtvrtfinále. Finále se odehraje 20. 5. od 20.15 v Kodani.

České zápasy ve skupině A: sobota 5. 5. (20:15) Česko - Slovensko; neděle 6. 5. (16:15) Švédsko - Česko; úterý 8. 5. (20:15) Česko  - Švýcarsko; čtvrtek 10. 5. (20:15) Česko - Rusko; pátek 11. 5. (20:15) Bělorusko  - Česko; neděle 13. 5. (16.15) Francie - Česko; pondělí 14. 5. (20:15) Česko - Rakousko
Klasická verze
Mobilní verze