TOP VIDEA
Baroš o Baníku, Liverpoolu i budoucnosti. Trenérem určitě nebudu, smál se Baroš o Baníku, Liverpoolu i budoucnosti. Trenérem určitě nebudu, smál se
Talent Ajaxu Černý: Byla to smutná sezona ovlivněná tragédií, pořád o tom nedokážu mluvit Talent Ajaxu Černý: Byla to smutná sezona ovlivněná tragédií, pořád o tom nedokážu mluvit
VŠECHNA VIDEA ZDE

Favorité druhé ligy před touto sezonou? Opava, Hradec Králové, České Budějovice, možná Znojmo, s přimhouřením oka třeba i Vlašim s Třincem. Slezané očekávání naplnili, držet krok s nimi však vydržel úplně někdo jiný. Celek, který měl v létě jediného fotbalistu a svůj kádr skládal z odchovanců. Pod vedením nového kouče a sportovního ředitele v jedné osobě.Jen si to vezměte. Zápotočný, Skácel, Grajciar, Slepička. Věkový průměr těchto legend je přes 36 let. K tomu početná skvadra odchovanců, kteří sotva slavili druhé kulatiny.

Příbram je složena prazvláštním způsobem, chybí v něm klasická střední generace. Fotbalisty v nejlepších letech, kteří jsou v ostatních týmech za střelce a lídry, trenér Josef Csaplár neměl.

Vzal kluky z juniorky a šlo se pracovat. Hodně pracovat. „Jsem velmi náročný na sebe i na kluky,“ přiznal 55letý muž.

Kromě náročných tréninkových jednotek však prý rozhodl ještě jeden fakt. Tomáš Zápotočný to nazval SOUDRŽNÁ PARTA.

Většinou klišé, v tomto případě však má něco do sebe. Jestliže 37letý stoper spolu s ostatními marody vážil čtyřsetkilometrovou štreku, aby se na vlastní oči podíval na své spoluhráče, přestože je duel vysílán televizí, něco to naznačuje. Fungující kolektiv.

Několikahodinová cesta po déjedničce bude výjimečně sladká.

Témata: 
 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Program a výsledky Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Nominace Kvalifikace Los Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hraje od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostí 11 ruských měst a 12 stadionů, finále se odehraje v Moskvě na stadionu Lužniki.

 Skupina A * Skupina B * Skupina C *Skupina D * Skupina E * Skupina F * Skupina G * Skupina H
Klasická verze
Mobilní verze