Manželka přiletí o den později | iSport.cz
4. září 2007 • 00:00

Manželka přiletí o den později

Autor:PRAHA - V Ósace byl s manželkou, domů ale přiletěl ROMAN ŠEBRLE sám. Manželku Evu musel nechat v Japonsku, a tak svoje děti vítal na pražském letišti sám. "Bylo to zvláštní loučení, ale s manželkou zase budeme brzo spolu. Naštěstí tam není sama a může být s kamarádkou," řekl desetibojařský šampion. * Jak se vám líbilo přivítání od dětí? "Líbilo, jako vždycky. Naskákaly na mě, najednou. Znáte to, jsou to děti." * Příště je vezmete s sebou? "Možná příští rok do Götzisu vezmu kluka a třeba pak i do Pekingu." * Prožívají vaše závody? "Štěpána už závody braly minulý rok a když jsem se vracel, byl celý rozněžnělý. Teď mi babička volala, že je to stejný." * Co jste dětem z Japonska přinesl? "Synkovi figurky bojovníků, mladýmu se moc líbí. A holka dostane panenku." * A co sobě? Chtěl jste nakupovat elektroniku, ne? "Chtěl, ale nakonec nemám nic. Neměl jsem čas nakupovat - akorát medaili. Elektroniku jsem prošel. Byla zajímavá i tím, že byla levnější tak o třicet procent. Ale všem svodům jsem odolal." * Sobě jste přivezl medaili. Jak se vám líbí? "Je krásná, zlatá. Určitě zajímavá. Byly hezčí i škaredější. Bude se na ni hezky koukat." * Jako dárek jste dostal i víno, ale ještě konec sezony nemáte, ne? "Ještě ne. Měl jsem jít na stominutový desetiboj, ale ten padnul a další program asi dořešíme do konce týdne. Ale konec ještě není."

Témata: 

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Nový hrací model Fantasy liga

Nejvyšší česká fotbalová soutěž nově s názvem FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci. Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin, do kterých si přenesou bodové zisky: skupina o titul (1.-6.), skupina o baráž o EL (7.-10.) a skupina o udržení (11.-16.).

19. kolo Fortuna ligy:
Baník Ostrava - Olomouc 0:0, Teplice - Zlín 2:1, Slovácko - Dukla 1:0, Opava - Ml. Boleslav 2:1, Bohemians - Liberec 0:0, Příbram - Sparta 1:1, Plzeň - Karviná 2:1, Jablonec - Slavia 0:2

Články odjinud


Články odjinud