14. května 2018 • 13:39

Kros patronů Dvořáka, Šebrleho a Špotákové je opět tu!

Autor:
TOP VIDEA
Baník - Brno: Procházka centrem našel na zadní tyči Diopa, který posílá domácí do vedení 1:0! Baník - Brno: Procházka centrem našel na zadní tyči Diopa, který posílá domácí do vedení 1:0!
Bohemians - Sparta: Video v akci. Franěk dlouho zkoumal pád Vatajelua, penalta nakonec nebyla Bohemians - Sparta: Video v akci. Franěk dlouho zkoumal pád Vatajelua, penalta nakonec nebyla
VŠECHNA VIDEA ZDE

Pravý běžecký kros v nádherné přírodě kousek od Prahy je opět tady! V sobotu 19. května vypukne další ročník MCC Kros Štiřín pro všechny věkové kategorie. Patrony závodu jsou atletické legendy Tomáš Dvořák, Barbora Špotáková a Roman Šebrle. Záštitu nad akcí poprvé převzal Český olympijský výbor. Výtěžek ze startovného poputuje na pomoc předčasně narozeným dětem.Louky mezi Všedobrovicemi a Štiřínem nedaleko Prahy zažijí po roce zase báječný krosový festival. Kdo má rád běhání v terénu, neměl by chybět. Čekají na ně parádní tratě a spousta příjemných zážitků. A je to opravdu kros pro všechny – od těch nejmenších až po veterány.

„Jsme moc rádi, že poprvé vzal náš krásný závod pod svá křídla Český olympijský výbor a doufáme, že přilákáme na start co nejvíce dětí i dospělých,“ říká profesor Antonín Pařízek, šéf štiřínského krosu.

Hojná účast by pomohla dobré věci. Startovné, které závodnicí zaplatí, půjde opět na podporu Centra pro nedonošené děti porodnice „U Apolináře“ VFN v Praze.

Celý závodní den budou moderovat známé televizní tváře Kateřina Nekolná a Petr Svěcený. Více informací můžete získat na www.kros-stirin.cz.

 

Témata:  sport, atletika
 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Program a výsledky Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Nominace Kvalifikace Los Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hraje od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostí 11 ruských měst a 12 stadionů, finále se odehraje v Moskvě na stadionu Lužniki.

 Skupina A * Skupina B * Skupina C *Skupina D * Skupina E * Skupina F * Skupina G * Skupina H
Klasická verze
Mobilní verze