Kros patronů Dvořáka, Šebrleho a Špotákové je opět tu! | iSport.cz
14. května 2018 • 13:39

Kros patronů Dvořáka, Šebrleho a Špotákové je opět tu!

Autor:
TOP VIDEA
ANKETA o Serii A: Kdo z favoritů získá titul a bude hrát Schick? ANKETA o Serii A: Kdo z favoritů získá titul a bude hrát Schick?
LIGA NARUBY: Stanciu si poradil s kelímkem, protestovalo se proti pondělí LIGA NARUBY: Stanciu si poradil s kelímkem, protestovalo se proti pondělí
VŠECHNA VIDEA ZDE

Pravý běžecký kros v nádherné přírodě kousek od Prahy je opět tady! V sobotu 19. května vypukne další ročník MCC Kros Štiřín pro všechny věkové kategorie. Patrony závodu jsou atletické legendy Tomáš Dvořák, Barbora Špotáková a Roman Šebrle. Záštitu nad akcí poprvé převzal Český olympijský výbor. Výtěžek ze startovného poputuje na pomoc předčasně narozeným dětem.Louky mezi Všedobrovicemi a Štiřínem nedaleko Prahy zažijí po roce zase báječný krosový festival. Kdo má rád běhání v terénu, neměl by chybět. Čekají na ně parádní tratě a spousta příjemných zážitků. A je to opravdu kros pro všechny – od těch nejmenších až po veterány.

„Jsme moc rádi, že poprvé vzal náš krásný závod pod svá křídla Český olympijský výbor a doufáme, že přilákáme na start co nejvíce dětí i dospělých,“ říká profesor Antonín Pařízek, šéf štiřínského krosu.

Hojná účast by pomohla dobré věci. Startovné, které závodnicí zaplatí, půjde opět na podporu Centra pro nedonošené děti porodnice „U Apolináře“ VFN v Praze.

Celý závodní den budou moderovat známé televizní tváře Kateřina Nekolná a Petr Svěcený. Více informací můžete získat na www.kros-stirin.cz.

 

Témata:  sport, atletika
 

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Nový hrací model Fantasy liga

Nejvyšší česká fotbalová soutěž nově s názvem FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci. Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin, do kterých si přenesou bodové zisky: skupina o titul (1.-6.), skupina o baráž o EL (7.-10.) a skupina o udržení (11.-16.).

SESTŘIHY všech zápasů 3. kola Fortuna ligy »

4. kolo Fortuna ligy:
Ml. Boleslav - Slavia
(pá 18:30), Příbram - Dukla (so 17:00), Opava - Liberec (so 17:00), Jablonec - Karviná (So 17:00), Plzeň - Zlín (so 19:00), Slovácko - Olomouc (ne 15:00), Teplice - Sparta (ne 18:00), Bohemians - Baník (po 18:00)
Klasická verze
Mobilní verze