9. listopadu 2008 • 22:17

San Antonio čtyři týdny bez Parkera

Autor:
Tony Parker
TOP VIDEA
Faul Martina Ševce? Za moje vyjádření by byla velká pokuta, říká Pešán Faul Martina Ševce? Za moje vyjádření by byla velká pokuta, říká Pešán
Tecl s Jugasem učili malé Číňany hrát fotbal, Kalas a Masopust se podepisovali Tecl s Jugasem učili malé Číňany hrát fotbal, Kalas a Masopust se podepisovali
VŠECHNA VIDEA ZDE

Basketbalisté San Antonia přišli zhruba na čtyři týdny o francouzského rozehrávače Tonyho Parkera. Ten si z pátečního utkání proti Miami odnesl výron v kotníku a dnes už sledoval trénink svých spoluhráčů o berlích.Vítězové z roku 2007 navíc zažívají nejhorší start do sezony za posledních dvanáct let, na svém kontě mají zatím jednu výhru.

Jediným světlým bodem pěti úvodních utkání tohoto ročníku byly právě Parkerovy výkony. Především díky 55 bodům ze středečního utkání proti Minnesotě mu patřila druhá příčka mezi všemi kanonýry NBA. Šestadvacetiletý basketbalista dosáhl průměru 27,4 bodu na zápas.

Jeho pozici na palubovce zaujme buď nováček George Hill, který má na svém kontě pouhých 35 minut v NBA, nebo zkušený Jacques Vaughan. Spurs budou do prosince postrádat také Argentince Manu Ginobiliho, jenž je po operaci kotníku.

MS v hokeji 2018: program a skupiny >>

Témata:  sport, basketbal, nbaKlasická verze
Mobilní verze