12. listopadu 2008 • 16:17

Poulterovi ukradli hůl. Odhlásil se z turnaje

Autor:
Golf - ilustrační foto
TOP VIDEA
LIGA NARUBY: Baroš odmítl Odezřeno, Škoda setřásl sníh, Rada chválil i zuřil LIGA NARUBY: Baroš odmítl Odezřeno, Škoda setřásl sníh, Rada chválil i zuřil
SESTŘIH: Třinec - Pardubice 3:2. Oceláři vedou sérii, dvakrát se trefil Marcinko SESTŘIH: Třinec - Pardubice 3:2. Oceláři vedou sérii, dvakrát se trefil Marcinko
VŠECHNA VIDEA ZDE

Zloděj, jenž ukradl britskému golfistovi Ianu Poulterovi v pondělí v Šanghaji hůl zvanou driver, způsobil ještě větší škodu, než se původně zdálo.Druhý muž z letošního British Open si totiž za odcizenou hůl nedokázal najít náhradu a musel se odhlásit z lukrativního turnaje v Singapuru, který startuje ve čtvrtek.

"Přemýšlel jsem o tom čtyři hodiny a nakonec jsem se rozhodl odhlásit, protože můj driver nedorazí včas. Je to obrovské zklamání, protože jsem se sem netáhnul takovou dálku, abych nehrál. Ale ve hře je tolik bodů do žebříčku, že kdybych s nějakým jiným driverem hrál špatně, hodně bych tím ztratil," řekl dnes Poulter novinářům.

Kvůli ukradené holi na dlouhé odpaly tak dvaatřicetiletý Angličan přijde o turnaj, jenž je s dotací pěti milionů dolarů nejštědřejší na celé asijské Tour.

MS v hokeji 2018: program a skupiny >>

Témata:  sport, golf, PoulterKlasická verze
Mobilní verze