10. listopadu 2008 • 10:00

Vladimír Průša končí v prvním kole

Autor:
Lukáš Konečný
TOP VIDEA
Sparta - Liberec: Pohádkový Stanciův úvod – prostřelil Hladkého a Sparta vede 1:0 Sparta - Liberec: Pohádkový Stanciův úvod – prostřelil Hladkého a Sparta vede 1:0
10. den na ZOH: finská lekce štrikování, životní závod Erbanové a fenomenální Klaebo 10. den na ZOH: finská lekce štrikování, životní závod Erbanové a fenomenální Klaebo
VŠECHNA VIDEA ZDE

AKTUALIZOVÁNO - Českým boxerům se na mistrovství Evropy v Liverpoolu nepodařilo vyhrát ani jeden zápas. Plný počet kol dnes vydržel v ringu jen Michal Vodárek, který byl v kategorii do 75 kilogramů nasazen rovnou do druhého kola.V něm nestačil na Bělorusa Nikolaje Veselova, kterému podlehl 2:15 na body.
Vladimíra Průšu porazil v nejtěžší kategorii nad 91 kg Ukrajinec Roman Kapitoněnko díky naprosté převaze už v prvním kole.

Ve váze do 91 kg dopadl podobně Lukáš Viktora, který byl nasazen do druhého kola. V ringu vydržel s Rumunem Petrisorem Gananauem o dvě kola déle než Průša.

Už v minulém týdnu se s šampionátem rozloučil Martin Svoboda, jenž v kategorii do 69 kg prohrál také hned svůj úvodní zápas.

Výsledky
1. kolo:
Nad 91 kg
: Kapitoněnko (Ukr.) - Průša (ČR) r.s.c. v 1. kole.
2. kolo:
Do 75 kg: Veselov (Běl.) - Vodárek (ČR) 15:2.
Do 91 kg: Gananau (Rum.) - Viktora (ČR) r.s.c. ve 3. kole.

Olympiáda 2018: kompletní informace najdete zde >>

Hokej na ZOH 2018 >>

Témata:  sport, box, PrůšaKlasická verze
Mobilní verze