ANKETA: bílá, modrá, červená… Hlasujte i vy o nejhezčí dres florbalové Superligy | iSport.cz
31. října 2020 • 15:15

ANKETA: bílá, modrá, červená… Hlasujte i vy o nejhezčí dres florbalové Superligy

Autor: iSport.cz
Vstoupit do diskuse
0
TOP VIDEA
Guľu štvala slabá produktivita: Smůlu musíme zlomit pracovitostí
Karviná - Zlín:  Poznar má formu! V deváté minutě přidal druhý gól, 0:2
VŠECHNA VIDEA ZDE

Modročerní z Mladé Boleslavi? Modrobílí z Chodova? Rudí ze Sparty? Nebo úplně někdo jiný? Je to na vás! I přestože florbalová Livesport Superliga kvůli aktuálním koronavirovým opatřením stojí, zapojte se aktuálně do unikátní ankety webu iSport.cz o nejhezčí ligový dres. Projděte si nabízenou fotogalerii a vybírejte v příštích týdnech ze všech nabízených 14 extraligových týmů.Je to náročná doba. Už v minulé sezoně se musela nejvyšší florbalová soutěž kvůli koronavirové pandemii předčasně ukončit bez vyhlášení šampiona, a tak posledním českým mistrem jsou stále Vítkovice, které v dubnu roku 2019 zdolaly po dramatické bitvě Mladou Boleslav 4:3.

Budou moci tenhle primát obhajovat alespoň letos? Kdo ví.

Co je však jisté, že mohou oni nebo někdo jiný z dalších třinácti týmů zvítězit alespoň na poli estetiky. A rozhodnout o tom můžete i vy!

Isport.cz vám ve spolupráci s Livesport Superligou otevírá anketu o nejhezčí ligový dres. Hlasovat můžete do 15. listopadu 2020.

Tatran Teka Střešovice
Tatran Teka Střešovice

Vstoupit do diskuse
0

Mistrovství světa ve florbale 2018 v Praze

Program a výsledky Český tým - soupiska Rozpis zápasů Info a hrací systém Haly pro MS Vstupenky Přehled medailistů z MS Akce pro fanoušky

Mistrovství světa ve florbale 2018 proběhlo ve dnech 1. - 9. prosince v Praze. Letošní šampionát byl dvanáctý v historii, triumf nakonec obhájili Finové, Češi ke svým třem historický medailím další nepřidali, když skončili čtvrtí.

České výsledky na MS ve florbale:
O 3. místo: Česko - Švýcarsko 2:4 * Semifinále: Česko - Finsko 2:7 * Čtvrtfinále: Česko - Dánsko 10:1 * Skupina A: Německo - ČESKO 5:10 * Lotyšsko - ČESKO 4:3 * ČESKO - Švýcarsko 6:4

Články odjinud


Články odjinud