Petrov má z Monte Carla pouze vymknutý kotník | iSport.cz
29. května 2011 • 21:43

Petrov má z Monte Carla pouze vymknutý kotník

Autor: ČTK
Vitalije Petrova museli z trati odnášet záchranáři a závod byl kvůli tomu přerušen a znovu odstartován.
TOP VIDEA
České fotbalové hvězdy mají jasno: Slavia s Barcelonou neprohraje! České fotbalové hvězdy mají jasno: Slavia s Barcelonou neprohraje!
Kvitová posedmé na Masters: Jsem už matadorka. Ruka bolí jen občas Kvitová posedmé na Masters: Jsem už matadorka. Ruka bolí jen občas
VŠECHNA VIDEA ZDE

Ruský pilot formule 1 Vitalij Petrov vyvázl bez vážnější újmy z nehody, kvůli které byla šest kol před koncem přerušena Velká cena Monaka. Lékaři zjistili pouze vymknutý kotník, stáj Lotus Renault oznámila, že jezdec nemá nic zlomeného.Petrov havaroval po kolizi s Jaimem Alguersuarim v nepřehledné situaci, kdy za sebou v těsném sledu jel "vláček" několika aut. Závod pak byl na dvacet minut přerušen."Byla to pořádná rána. Po havárii jsem nějak špatně cítil nohy. Vědomí jsem ale neztratil, jen jsem měl ve voze velké bolesti a musel jsem se nechat vyprostit," popsal Petrov.

Skončil ve stejné nemocnici, kde od sobotní kvalifikace leží jeho mexický kolega Sergio Pérez ze Sauberu. Ten při své kolizi utrpěl otřes mozku a pohmoždil si stehno a lékaři jej chtějí mít minimálně do pondělí pod dohledem.


Témata: 
 
Články odjinud


Články odjinud