Ecclestone nafotil rozbitý obličej pro reklamu | iSport.cz
8. prosince 2010 • 12:20

Ecclestone nafotil rozbitý obličej pro reklamu

Autor: ČTK
TOP VIDEA
České fotbalové hvězdy mají jasno: Slavia s Barcelonou neprohraje! České fotbalové hvězdy mají jasno: Slavia s Barcelonou neprohraje!
Kvitová posedmé na Masters: Jsem už matadorka. Ruka bolí jen občas Kvitová posedmé na Masters: Jsem už matadorka. Ruka bolí jen občas
VŠECHNA VIDEA ZDE

Šéf formule jedna Bernie Ecclestone projevil smysl pro černý humor. S obličejem znetvořeným výrazným monoklem a několika škrábanci, které má po nedávném loupežném přepadení, se nechal vyfotit na reklamu pro švýcarského výrobce hodinek.Pod fotografií zbitého funkcionáře se v reklamě na hodinky objevuje slogan "Podívejte se, co lidi udělají pro Hublot".

Ecclestone zpeněžil rozbitý obličej v reklamě.Ecclestone zpeněžil rozbitý obličej v reklamě.Foto ČTK

Výrobce, který je partnerem formulového šampionátu, ale zároveň výslovně odmítá jakékoliv projevy násilí či rasismu.

Výkonný ředitel značky Hublot Jeana-Claude Biver ocenil Ecclestonův smysl pro britský humor. Osmdesátiletý Brit se nechal vyfotit sám a snímky pro kampaň nabídl zdarma.

Ecclestone byl koncem listopadu přepaden čtyřmi muži, když přijel do centrály své společnosti Formula One Holdings v Londýně.

Kromě újmy na zdraví společně s brazilskou přítelkyní přišel o šperky v hodnotě asi 200.000 liber (téměř šest milionů korun).

Bernie Ecclestone s obrovskou podlitinou na pravém oku se objevil před anglickými médii
Bernie Ecclestone s obrovskou podlitinou na pravém oku se objevil před anglickými médii

Témata:  sport
 
Články odjinud


Články odjinud