4. srpna 2021 • 17:30

SOUHRN, 12. den LOH: Mäki ve finále, skvělá Spilková. Výhoda pro Ondru?

Autor: iSport.cz
Vstoupit do diskuse
3
Video se připravuje ...
TOP VIDEA
Lokvenc: Chemie Kuchty a Birmančeviče je úžasná! Chorý není zákeřňák
CESTA ZE DNA: Jsme silnější, než si myslíme, říká zápasník Peňáz
VŠECHNA VIDEA ZDE

Dvanáctý den olympijských her v Tokiu šli do akce desetibojaři, mezi nimiž nechyběli Češi Adam Sebastian Helcelet a Jiří Sýkora. Zatím jsou ale na konci druhé desítky. Kvalifikace vyšla oštěpařům Vítězslavu Veselému a Jakubu Vadlejchovi, kteří oba postoupili do finále. Deblkajak Josef Dostál, Radek Šlouf si druhým místem v rozjížďce zajistil přímý postoup do čtvrtečního semifinále. Na výborném děleném sedmém místě je po prvním kole turnaje golfistek Klára Spilková, Kristiina Mäki postoupila do finále patnáctistovky v novém českém rekordu, v akci je vzpěrač Jiří Orság. 



České vrcholy 12. dne LOH

  • atletika: desetibojaři za sebou mají půlku soutěže, Adam Sebastin Helcelet je 17., Jiří Sýkora zatím 19.
  • atletika: oštěpaři Vítězslav Veselý a Jakub Vadlejch postoupili do finále.
  • atletika: mílařka Kristiina Mäkki národním rekordem postoupila do finále na 1500 m.
  • rychlostní kanoistika: rozjížďku K2 na 1000 metrů zvládl deblkajak ve složení Josef Dostál, Radek Šlouf skvěle a druhým místem si zajistil přímý postup do semifinále
  • Medailové pořadí zemí najdete ZDE>>>

ONLINE PŘENOS - Olympiáda minutu po minutě
Všechny zprávy Důležité Foto Video Sociální sítě Česká účast
Adam Ondra Adam Ondra COVID-19 COVID-19 Jiří Prskavec Jiří Prskavec Josef Dostál Josef Dostál Lukáš Krpálek Lukáš Krpálek Markéta Vondroušová Markéta Vondroušová Program dne Program dne
Obnovit
Zprávy ze dne 21. 7. 2021
22:56
21. 7. 2021
COVID-19

Guinea se kvůli koronavirové pandemii vzdala účasti na olympijských hrách v Tokiu, které budou slavnostně zahájeny v pátek. Západoafrickou zemi mělo v Japonsku reprezentovat pět sportovců. „Vzhledem k objevení nových variant covidu-19 rozhodla vláda, které záleží na udržení zdraví sportovců, o odřeknutí účasti Guiney na hrách v Tokiu,“ napsal podle agentury AFP ministr sportu Sanoussy Bantama Sow v dopise prezidentovi národního olympijského výboru.

Zprávy ze dne 21. 7. 2021
20:22
21. 7. 2021
 

ZÁPAS: Kamarádi, občas i protivníci, ale jen v rámci tréninku. Olympijský reprezentant v klasickém zápase Artur Omarov a úspěšný MMA bijec Karlos Vémola se v interview pro deník Sport rozpovídali o začátcích ve stejné disciplíně nebo o zranění ze společného tréninku. „Karlos chce vždycky urvat take down za každou cenu a dal do toho tolik síly, že si pochroumal koleno, utrhal si vazy,“ vypráví perfektní češtinou rodák z Dagestánu, který bude v Tokiu hájit české barvy. Více čtěte ZDE >>>

 

VIDEO
Video se připravuje ...
IMAGE
Olympijský reprezentant v klasickém zápase Artur Omarov a úspěšný MMA bijec Karlos Vémola se pro deník Sport rozpovídali o začátcích ve stejné disciplíně nebo o zranění ze společného tréninku
Zprávy ze dne 21. 7. 2021
19:34
21. 7. 2021
 

TRIATLON: Olympijský závod v triatlonu bude probíhat v extrémních podmínkách. Vlhkost, vysoké teploty a start v půl sedmé ráno. Petra Kuříková si proto ani nehodlá přenastavovat režim na japonský čas. Devětadvacetiletá Češka při posledním měření sil upadla z kola a ošklivě se zranila, i tak je ale díky soustředění ve Švýcarsku ve skvělé formě. Více čtěte ZDE >>>

Triatlonistka Petra Kuříková jede na první olympiádu
Zprávy ze dne 21. 7. 2021
18:42
21. 7. 2021
COVID-19

Prvním členem české výpravy s pozitivním testem na COVID-19 po příletu na OH v Tokiu byl lékař Vlastimil Voráček. Informaci Seznam Zpráv potvrdil ČOV. Proti covidu neočkovaný lékař byl členem »posádky«, jež do dějiště Her zamířila vládním speciálem z kbelského letiště v pátek. Ve stejném éru shodou okolností seděli také beachvolebalista Perušič, volejbalový trenér Nausch a stolní tenista Širučka. Všichni putovali do izolace vzápětí. Další dva olympionici navíc čekají na výsledky kontrolních PCR testů. Více čtěte ZDE >>>

 

Vlastimil Voráček (mezi Barborou Strýcovou a Karolínou Plíškovou) je dlouholetým lékařem českého fedcupového týmu
Zprávy ze dne 21. 7. 2021
18:26
21. 7. 2021
Lukáš Krpálek

JUDO: Hvězdný francouzský judista Teddy Riner krátce před začátkem olympijských her v Tokiu přiznal, že si letos v únoru přetrhl zkřížený vaz v kolenu. Obhájce zlatých medailí z Londýna a Ria de Janeiro v nejtěžší kategorii a jeden z velkých soupeřů Lukáše Krpálka se po vážném zranění vrátil k tréninku už po dvou měsících.  Desetinásobný mistr světa se v posledních letech objevoval na tatami jen sporadicky. Na olympijském turnaji proto nebude mezi nasazenými a už na úvod se může teoreticky střetnout s českou nadějí Krpálkem, jenž do nejtěžší kategorie přestoupil po vítězství v Riu ve váze do 100 kg.

Zprávy ze dne 21. 7. 2021
18:14
21. 7. 2021
 

VODNÍ SLALOM: Před odletem do olympijského Tokia kajakář Jiří Prskavec hodně tvrdě trénoval. Jenže on, i kterýkoliv jiný sportovec, by se ze samé dřiny asi brzy zbláznil, a tak si musel najít i nějaký odpočinek. Pro tátu dvou malých kluků to není zas tak těžké, při hraní si s nimi na vše ostatní zapomněl. Ale našel si i jiné hobby – zahrádku. Na té své pěstuje rajčata, okurky, červenou řepu, ale i borůvky. Jak mu to jde?

VIDEO
Video se připravuje ...
Zprávy ze dne 21. 7. 2021
18:12
21. 7. 2021
 

Zimní olympijské hry v Pekingu, které začnou za méně než 200 dnů, budou potřebovat diváky k tomu, aby byly úspěšné. Uvedl to Mezinárodní olympijský výbor (MOV) v den, kdy před prázdnými tribunami odstartovaly soutěže na hrách v Tokiu. „Chceme tam mít mezinárodní publikum a potřebujeme a chceme tam mít diváky,“ uvedl na zasedání MOV v Tokiu Juan Antonio Samaranch mladší, jenž šéfuje koordinační komisi dohlížející na přípravy ZOH v Pekingu. Zimní hry v Pekingu se budou konat od 4. do 20. února 2022. Organizátoři ještě kvůli pokračující koronavirové pandemii nespustili prodej vstupenek.

Zprávy ze dne 21. 7. 2021
18:08
21. 7. 2021
 

Jak vypadá karanténa po příletu do Japonska? Pohledy ze svého pokoje a třeba i jídlo servírované k snídani zachytil fotograf agentury Reuters Kei Pfaffenbach.

Pohledy z karantény po příletu do Japonska od fotografa agentury Reuters Keie Pfaffenbacha Tak vypadají snídaně v karanténě po příletu do Japonska, jak je zachytil fotograf agentury Reuters Kei Pfaffenbach Pohledy z karantény po příletu do Japonska od fotografa agentury Reuters Keie Pfaffenbacha Pohledy z karantény po příletu do Japonska od fotografa agentury Reuters Keie Pfaffenbacha
Zprávy ze dne 21. 7. 2021
16:58
21. 7. 2021
 

RYCHLOSTNÍ KANOISTIKA: Německý čtyřkajak musí před startem na olympijských hrách v Tokiu řešit komplikaci. Při překládce v Lucemburku na cestě do dějiště her byla zničena závodní loď, s kterou chtěli útočit na zlato. Nyní musí favorizovaná německá posádka doufat, že se povede přivést náhradní. Loď podle zprávy národního svazu poničil vysokozdvižný vozík. „Je to 'totálka'. Byli jsme z toho s trenérem úplně mimo,“ řekl jeden z členů posádky Tom Liebscher. „Takto postavené lodě existují jen dvě na světě. Jedna je teď zničená a tu druhou jsme využívali na trénink v Duisburgu. Tato loď nyní musí být co nejrychleji přepravena do Tokia,“ uvedl obhájce olympijského zlata z Ria de Janeiro.

Zprávy ze dne 21. 7. 2021
16:55
21. 7. 2021
 

Vlajkonoši americké výpravy při pátečním zahájení olympijských her budou hvězdná basketbalistka Sue Birdová a baseballista Eddy Alvarez. Oba jsou medailisty ze soutěží pod pěti kruhy, ale zatímco Birdová dovedla čtyřikrát za sebou americký výběr ke zlatu, Alvarez vybojoval před sedmi lety stříbro na zimních hrách Soči jako člen štafety rychlobruslařů na krátké dráze.

Zprávy ze dne 21. 7. 2021
14:19
21. 7. 2021
 

Český olympijský výbor po dalším pozitivním testu mezi sportovci v Tokiu zatím neoznámí jména vlajkonošů pro páteční zahájení. Jména měla být zveřejněna dnes, protože v poledne místního času skončilo hlasování sportovců. Kdo v této čestné roli vystřídá judistu Lukáše Krpálka, by mělo být jasné ve čtvrtek. Poprvé to bude dvojice, protože to Mezinárodní olympijský výbor (MOV) povolil v zájmu genderové vyváženosti.

Zprávy ze dne 21. 7. 2021
13:19
21. 7. 2021
 

FOTBAL: Olympijský turnaj fotbalistek začal nečekanou porážkou amerických favoritek. Úřadující mistryně světa podlehly v úvodním utkání základní skupiny G Švédsku 0:3. Naopak Brazilky na úvod nastřílely Číně pět branek, dvakrát se prosadila šestinásobná nejlepší fotbalistka světa Marta.

Zprávy ze dne 21. 7. 2021
12:57
21. 7. 2021
COVID-19

STOLNÍ TENIS: „Celá situace nás nesmírně mrzí. Moc jsem se obával toho, že dojde i ke sportovním tragédiím. Jenže šíření viru nikdo z nás nedokáže úplně ovlivnit, ať se chrání sebelíp. Musím říct, že obdivuji, s jakým postojem se k téhle situaci postavil jak Pavel, tak před ním i Ondra Perušič a Simon Nausch,“ uvedl Martin Doktor, sportovní ředitel výpravy. „I nadále spolupracujeme s japonskými organizátory.“

Zprávy ze dne 21. 7. 2021
12:51
21. 7. 2021
COVID-19

Stolní tenista Pavel Širuček je druhým českým sportovcem a čtvrtým členem výpravy, který měl na olympiádě v Tokiu pozitivní test na koronavirus. Více čtěte ZDE>>>

Zprávy ze dne 21. 7. 2021
12:16
21. 7. 2021
 

SOFTBAL: Po třinácti letech se vrátil softbal do olympijského programu a favoritky vstoupily do soutěže vítězně. Domácí Japonky si poradily s Austrálií jasně 8:1 a Američanky porazily Itálii 2:0. Olympijské vítězky z Pekingu 2008 Japonky měly problém s Austrálií je v první směně. Nadhazovačka Jukiko Uenová naplnila mety a povolila soupeřkám jeden bod, ale pak už byla jistá. V útoku domácí hráčky ještě v dohrávce první směny vyrovnaly, od třetí do páté směny odpálily tři homeruny a utkání rozhodly předčasně rozdílem.

Olympijské soutěže začaly ve Fukušimě ženským softbalem Kanadské softbalistky při zahajovacím olympijském zápase

Shrnutí výsledků soutěží na OH v Tokiu   XXXII. letní olympijské hry v Tokiu:

Atletika:

Finále:

Muži:

200 m (vítr -0,5 m/s): 1. De Grasse (Kan.) 19,62, 2. Bednarek 19,68, 3. Lyles 19,74, 4. Knighton (všichni USA) 19,93, 5. Fahnbulleh (Lib.) 19,98, 6. Brown (Kan.) 20,20, 7. Dwyer (Jam.) 20,21, 8. Richards (Trin.) 20,39.

800 m: 1. Korir 1:45,06, 2. Rotich (oba Keňa) 1:45,23, 3. Dobek (Pol.) 1:45,39, 4. Bol (Austr.) 1:45,92, 5. Ben (Šp.) 1:45,96, 6. Tuka (Bosna) 1:45,98, 7. Tual (Fr.) 1:46,03, 8. Amos (Botsw.) 1:46,41.

Kladivo: 1. Nowicki (Pol.) 82,52, 2. Henriksen (Nor.) 81,58, 3. Fajdek (Pol.) 81,53, 4. Kochan (Ukr.) 80,39, 5. Bigot (Fr.) 79,39, 6. Miller (Brit.) 78,15, 7. Winkler (USA) 77,08, 8. Pronkin (Rus.) 76,72.

Desetiboj - po pěti disciplínách: 1. Warner (Kan.) 4722 b. (100 m: 10,12 - dálka: 824 - koule: 14,80 - výška: 202 - 400 m: 47,48), 2. Moloney (Austr.) 4641 (10,34 - 764 - 14,49 - 211 - 46,29), 3. Lepage (Kan.) 4529 (10,43 - 765 - 15,31 - 199 - 46,92), 4. Bastien (USA) 4369, 5. Mayer (Fr.) 4340, 6. Scantling 4338, 7. Ziemek (oba USA) 4322, 8. Ureňa (Šp.) 4310, ...17. Helcelet 4097 (11,06 - 716 - 14,99 - 196 - 49,41), 19. Sýkora (oba ČR) 3989 (11,18 - 703 - 14,63 - 190 - 48,89).

Ženy:

400 m př.: 1. McLaughlinová 51,46 - světový rekord, 2. Muhammadová (obě USA) 51,58, 3. Bolová (Niz.) 52,03 - evropský rekord, 4. Russelová (Jam.) 53,08, 5. Ryžykovová 53,48, 6. Tkačuková (obě Ukr.) 53,79, 7. Woodruffová (Pan.) 55,84, Cockrellová (USA) diskvalifikována.

3000 m př.: 1. Chemutaiová (Ug.) 9:01,45, 2. Frerichsová (USA) 9:04,79, 3. Kiyengová (Keňa) 9:05,39, 4. Abebeová (Et.) 9:06,16, 5. Krauseová (Něm.) 9:14,00, 6. Mišmašová-Zrimšeková (Slovin.) 9:14,84, 7. Chepkoechová (Keňa) 9:16,33, 8. Wondemagegnová (Et.) 9:16,41.

Sedmiboj - po čtyřech disciplínách: 1. Vetterová (Niz.) 3968 (100 m př.: 13,09 - výška: 180 - koule: 15,29 - 200 m: 23,81), 2. Vidtsová 3941 (13,17 - 183 - 14,33 - 23,70), 3. Thiamová (obě Belg.) 3921 (13,54 - 192 - 14,82 - 24,90), 4. Kunzová (USA) 3870, 5. Ahouanwanouová (Benin) 3867, 6. Bougardová (USA) 3837, 7. Schäferová (Něm.) 3801, 8. Dadicová (Rak.) 3800.

Rozběhy a kvalifikace:

Muži:

110 m př. - semifinále (-0,1 m/s): 1. Holloway (USA) 13,13.

Oštěp: 1. Čopra (Indie) 86,65, ...4. Vadlejch 84,93, 8. Veselý (oba ČR) 83,04 - postoupili do finále.

Ženy:

400 m - semifinále: 1. McPhersonová (Jam.) 49,34, ...23. Vondrová (ČR) 51,62 - nepostoupila do finále.

1500 m - semifinále: 1. Kipyegonová (Keňa) 3:56,80, ...9. Mäki 4:01,23 - český rekord, postoupila do finále, 17. Mezuliáníková (obě ČR) 4:03,70 - nepostoupila.

Baseball:

O postup do semifinále: USA - Dominikánská republika 3:1,

Semifinále: Japonsko - Korea 5:2.

Basketbal:

Ženy - čtvrtfinále:

Srbsko - Čína 77:70 (16:14, 35:33, 49:58), Austrálie - USA 55:79 (12:26, 27:48, 39:68), Japonsko - Belgie 86:85 (19:16, 41:42, 61:68), Španělsko - Francie 64:67 (16:21, 30:36, 48:55).

Box:

Muži - do 81 kg:

Finále: López (Kuba) - Whittaker (Brit.) 4:1.

Konečné pořadí: 1. López, 2. Whittaker, 3. Chatajev (Rus.) a Alfonso (Ázerm.), 5. Romero (Mex.), Machado (Braz.), Malkan (Tur.), Jalidov (Šp.).

Dálkové plavání:

Ženy - 10 km:

1. Cunhaová (Braz.) 1:59:30,8, 2. Van Rouwendaalová (Niz.) 1:59:31,7, 3. Leeová (Austr.) 1:59:32,5, 4. Olaszová (Maď.) 1:59:34,8, 5. Becková (Něm.) 1:59:35,1, 6. Andersonová 1:59:36,9, 7. Twichellová (obě USA) 1:59:37,9, 8. Sin sin (Čína) 2:00:10,1.

Dráhová cyklistika:

Muži - stíhací závod družstev:

Finále: 1. Itálie (Consonni, Ganna, Lamon, Milan) 3:42,032 (světový rekord) - Dánsko (Hansen, Johansen, Madsen, Pedersen) 3:42,198,

o 3. místo: 1. Austrálie (O'Brien, Welsford, Howard, Plapp) - Nový Zéland (Gate, Stewart, Gough, Kerby) dostižen.

Další pořadí: 5. Kanada, 6. Německo, 7. Velká Británie, 8. Švýcarsko.

Sprint - kvalifikace: 1. Hoogland (Niz.) 9,215, ...28. Bábek (ČR) 9,856 - nepostoupil do vyřazovacích jízd.

Golf:

Ženy - po 1. kole: 1. Sagströmová (Švéd.) 66, 2. N. Kordová (USA) 67 a Ašoková (Indie) 67, ...7. mj. Spilková (ČR) 69.

Házená:

Ženy - čtvrtfinále:

Rusko - Černá Hora 32:26 (17:15), Norsko - Maďarsko 26:22 (12:10), Švédsko - Korea 39:30 (21:13), Francie - Nizozemsko 32:22 (19:11).

Jachting:

470:

Muži: 1. Belcher, Ryan (Austr.) 23, 2. Dahlberg, Bergström (Švéd.) 45, 3. Xammar, Rodríguez (Šp.) 55, 4. Snow-Hansen, Wilcox (N. Zél.) 57, 5. Patience, Grube (Brit.) 70, 6. Ferrari, Calabro (It.) 81, 7. Okada, Hokazono (Jap.) 82, 8. Mantis, Kagialis (Řec.) 84.

Ženy: 1. Millsová, McIntyreová (Brit.) 38, 2. Skrzypulecová, Ogarová (Pol.) 54, 3. Lecointreová, Retornazová (Fr.) 54, 4. Fahrniová, Siegenthalerová (Švýc.) 64, 5. Mraková, Macarolová (Slovin.) 67, 6. Wanserová, Winkelová (Něm.) 77, 7. Kondová, Jošioková (Jap.) 79, 8. Bar Amová, Tibiová (Izr.) 80.

Jezdectví:

Parkur jednotlivci - finále, po rozeskakování: 1. Maher (Brit./kůň Explosion W) 0 tr. bodů (čas 37,85), 2. Fredricson (Švéd./All In) 0 (38,02), 3. Van der Vleuten (Niz./Beauville Z) 0 (38,90), 4. Von Eckermann (Švéd./King Edward) 0 (39,71), 5. Baryardová-Johnssonová (Švéd./Indiana) 0 (40,76), 6. Fukušima (Jap./Chanyon) 0 (43,76), 7. O'Connor (Ir./Kilkenny) a Brash (Brit./Jefferson) oba 1, ...v kvalifikaci 31. Opatrný (ČR/Forewer) 4, 55. Kellnerová (ČR/Catch Me If You Can) 12, Papoušek (ČR/Warness) nedokončil.

Plážový volejbal:

Muži - čtvrtfinále:

Mol, Sörum (1-Nor.) - Lešukov, Semjonov (12-Rus.) 2:0 (17, 19), Krasilnikov, Stojanovskij (2-Rus.) - Thole, Wickler (7-Něm.) 2:0 (16, 19), Janus, Tidžan (3-Kat.) - Lupo, Nicolai (18-It.) 2:0 (17, 21), Plavinš, Točs (14-Lot.) - Alison, Álvaro Filho (4-Braz.) 2:0 (16, 19).

Pozemní hokej:

Ženy - semifinále:

Nizozemsko - Velká Británie 5:1 (2:0), Argentina - Indie 2:1 (1:1).

Rychlostní kanoistika (jízdy s českou účastí):

Muži - rozjížďky:

1000 m:

K2: 1. Nádas, Kopasz (Maď.) 3:11,877, 2. Dostál, Šlouf (ČR) -1,548 - postoupili do semifinále.

Skateboarding:

Ženy - park:

1. Josozumiová 60,09 b., 2. Hirakiová (obě Jap.) 59,04, 3. Brownová (Brit.) 56,47, 4. Okamotová (Jap.) 53,58, 5. Olsenová (Austr.) 46,04, 6. Wettsteinová (USA) 44,50, 7. Varellaová 40,42, 8. Aspová (obě Braz.) 37,34.

Synchronizované plavání:

Dvojice - finále: 1. Kolesničenková, Romašinová (Rus.) 195,9079 b., 2. Chuang Süe-čchen, Sun Wen-jen (Čína) 192,4499, 3. Fjedinová, Savčuková (Ukr.) 189,4620, 4. Inuiová, Jošidová (Jap.) 187,8166, 5. Holznerová, Simoneauová (Kan.) 184,4798, 6. Cerrutiová, Ferrová (It.) 183,5702, 7. A. Alexandriová, E. Alexandriová (Rak.) 182,1773, 8. Ch. Trembleová, L. Trembleová (Fr.) 176,9807.

Stolní tenis - družstva:

Ženy:

Semifinále: Čína - Německo 3:0.

Muži:

Semifinále: Čína - Korea 3:0, Japonsko - Německo 2:3.

Vodní pólo:

Muži - čtvrtfinále:

USA - Španělsko 8:12 (3:3, 3:3, 0:1, 2:5), Řecko - Černá Hora 10:4 (1:0, 2:1, 3:1, 4:2), Itálie - Srbsko 6:10 (2:5, 1:4, 1:0, 2:1), Maďarsko - Chorvatsko 15:11 (2:3, 5:2, 4:3, 4:3).

Volejbal:

Ženy - čtvrtfinále:

Korea - Turecko 3:2 (-17, 17, 26, -18, 13), USA - Dominikánská republika 3:0 (11, 20, 19), Srbsko - Itálie 3:0 (21, 14, 21), Brazílie - Rusko 3:1 (-23, 21, 19, 22).

Vzpírání:

Muži - nad 109 kg: 1. Talachadze (Gruz.) 488 kg - světový rekord (trh 223 - světový rekord + nadhoz 263 - světový rekord), 2. Davúdí (Írán) 441 (200+241), 3. Asád (Sýrie) 424 (190+234), 4. Tojčijev (Turkm.) 414 (184+230), 5. Liti (N. Zél.) 414 (178+236), 6. Kuworge (Niz.) 409 (175+234), 7. Nagy (Maď.) 396 (178+218), 8. Ruiz I Velasco (Šp.) 395 (180+215), ...Orság (ČR) (180 kg+0) neklasifikován.

Zápas:

Muži - řecko-římský:

Do 67 kg: 1. M. R. Garají (Írán), 2. Nasibov (Ukr.), 3. Stäbler (Něm.) a El Sajíd (Eg.), 5. Zoidze (Gruz.) a Surkov (Rus.), 7. Rju Han-so (Korea), 8. Obajdí (Irák).

Do 87 kg: 1. Beleňuk (Ukr.), 2. V. Lörincz (Maď.), 3. Kudla (Něm.) a Datunašvili (Srb.), 5. Metvalí (Eg.) a Huklek (Chorv.), 7. Sid Azara (Alž.), 8. Assakalov (Uzb.).

Ženy - volný styl:

Do 62 kg: 1. J. Kawaiová (Jap.), 2. Tynybekovová (Kyrg.), 3. Juseinová (Bulh.) a Koljadenková (Ukr.), 5. Grigorjevová (Lot.) a Ovčarovová (Rus.), 7. Johanssonová (Švéd.), 8. Inczeová (Rum.).

Vstoupit do diskuse
3
Články odjinud


Články odjinud