Bondarenkové mám co vracet, říká před prvním kolem Kvitová | iSport.cz
26. července 2012 • 17:11

Bondarenkové mám co vracet, říká před prvním kolem Kvitová

Petru Kvitovou čeká v prvním kole Ukrajinka Bondarenková
TOP VIDEA
Slováci otevřeli národní stadion. Nahlédněte do útrob Tehelného pole! Slováci otevřeli národní stadion. Nahlédněte do útrob Tehelného pole!
Sporťákovo KO: nejlepší Čechova fotka a Pardubice Jail Blazers Sporťákovo KO: nejlepší Čechova fotka a Pardubice Jail Blazers
VŠECHNA VIDEA ZDE

VIDEO | Poslední zápas před dvěma lety Petra Kvitová s ukrajinskou tenistkou Katarynou Bondarenkovou v Moskvě prohrála ve třech setech. V hlavě jí však víc utkvěla porážka z New Havenu 5:7, 3:6 z téhož roku.„Nedopadlo to úplně nejlíp, takže mám co vracet,“ říkala odhodlaně. „Příprava byla trochu lepší než na Wimbledon, bylo lepší počasí, mohli jsme trénovat v Prostějově venku, byla jsem zdravá a mohla se věnovat tomu, co mi předtím nešlo. Tak doufám, že se to objeví v zápase,“ říkala dvaadvacetiletá vítězka Wimbledonu 2011.

I když byla přizvána k losu, nakonec neměla na volbu soupeřky vliv. „Bohužel jsem se neúčastnila, trochu to posunuli. Navíc mi řekli, že to bude trvat trochu déle, než jsme předpokládali, takže bychom nestihli tohle setkání,“ říkala při návštěvě v Českém olympijském domě, vlastně prvním výletu z wimbledonského okolí, kde prožívá přípravu na Hry odtržená od olympijského mumraje.

Petra Kvitová odpovídá v Českém domě na otázky novinářů
720p 480p 360p 240p

Včera se ještě chystala přidat v areálu druhou tréninkovou dávku, a to se Slovenkou Danielou Hantuchovou. „Pak už to bude volnější,“ říkal její trenér David Kotyza.

„Jakou má Petra formu? To sám nevím. Vždycky se to dozvím, až když začne hrát první kolo. Se soupeřkou máme zatím špatné zkušenosti, věřím, že v sobotu nebo v neděli jí to Petra vrátí.“

 

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Nový hrací model Fantasy liga

Nejvyšší česká fotbalová soutěž nově s názvem FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci. Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin, do kterých si přenesou bodové zisky: skupina o titul (1.-6.), skupina o baráž o EL (7.-10.) a skupina o udržení (11.-16.).

19. kolo Fortuna ligy:
Baník Ostrava - Olomouc 0:0, Teplice - Zlín 2:1, Slovácko - Dukla 1:0, Opava - Ml. Boleslav 2:1, Bohemians - Liberec 0:0, Příbram - Sparta 1:1, Plzeň - Karviná 2:1, Jablonec - Slavia 0:2

Články odjinud


Články odjinud