2. září 2007 • 00:00

Párová čtyřka dojela na MS pátá

Autor:
Párová čtyřka bez kormidelníka - (zleva) David Kopřiva, Tomáš Karas, Jakub Hanák, David Jirka.
TOP VIDEA
LIGOVÝ INSIDER: Coufalův vztyčený prostředníček? Nedivím se mu, říká Jiránek LIGOVÝ INSIDER: Coufalův vztyčený prostředníček? Nedivím se mu, říká Jiránek
SESTŘIH LM: Liverpool - Paris St. Germain 3:2. Úžasnou přestřelku rozsekl v nastavení Firmino SESTŘIH LM: Liverpool - Paris St. Germain 3:2. Úžasnou přestřelku rozsekl v nastavení Firmino
VŠECHNA VIDEA ZDE

Česká párová čtyřka skončila potřetí za sebou na mistrovství světa bez medaile. Čtveřice David Jirka, Jakub Hanák, Tomáš Karas a Petr Vitásek obsadila v dnešním finále páté místoČeská párová čtyřka skončila potřetí za sebou na mistrovství světa bez medaile. Čtveřice David Jirka, Jakub Hanák, Tomáš Karas a Petr Vitásek obsadila v dnešním finále páté místo. Z titulu se radovala stejně jako v předešlých dvou letech polská loď, tentokrát ve složení Adam Karol, Michal Jelinski, Marek Kolbowicz a Konrad Wasielewski. Češi přitom závod rozjeli dobře. Vydařil se jim start a na prvním mezičase byli třetí. Po kilometru se dokonce posunuli na druhou pozici, ale ve druhé části trati se propadli na páté místo. Kromě suverénních Poláků je předstihly i posádky Francie, Německa a Itálie. Svěřenci trenéra Sergeje Kruťjakova tak dokázali porazit pouze šestou Ukrajinu. Párová čtyřka byla posledním českým zástupcem na šampionátu. Již v sobotu vybojoval skifař Ondřej Synek stříbrnou medaili. Jeho kolegyně Miroslava Knapková byla po dvou druhých místech na minulých MS čtvrtá a dvojskif Jitka Antošová, Gabriela Vařeková projel cílem dvoukilometrové tratě jako pátý. Účet posádek, které si v Mnichově vybojovaly postup na olympijské hry, uzavřela vítězstvím v B-finále čtyřka bez kormidelníka Karel Neffe, Milan Bruncvík, Jan Gruber, Michal Horváth.

Témata: 

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Nový hrací model Fantasy liga

Nejvyšší česká fotbalová soutěž nově s názvem FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci. Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin, do kterých si přenesou bodové zisky: skupina o titul (1.-6.), skupina o baráž o EL (7.-10.) a skupina o udržení (11.-16.).

SESTŘIHY všech zápasů 8. kola Fortuna ligy »

9. kolo Fortuna ligy:

Zlín - Ostrava (pá 21.9., 18:00), Olomouc - Dukla (so 22.9., 15:00), Opava - Teplice (so 22.9., 17:00), Mladá Boleslav - Slovácko (so 22.9., 17:00), Karviná - Příbram (so 22.9., 17:00), Sparta - Liberec (so 22.9., 19:00), Slavia - Bohemians (ne 23.9., 18:00), Jablonec - Plzeň (po 24.9., 18:00)
Klasická verze
Mobilní verze