Léto Neumannové: dluhy a soudní spory | iSport.cz
14. července 2009 • 12:00

Léto Neumannové: dluhy a soudní spory

Autor: zal
Kateřina Neumannová
TOP VIDEA
Ochutnávka z pohledu za kulisy hokejové Plzně. Jak se připravují brusle na zápas? Ochutnávka z pohledu za kulisy hokejové Plzně. Jak se připravují brusle na zápas?
SE SIMONOU: Litvínovská dvojčata Hübl vs. Lukeš. Kdo je vyučený kuchař? A kdo víc fauluje? SE SIMONOU: Litvínovská dvojčata Hübl vs. Lukeš. Kdo je vyučený kuchař? A kdo víc fauluje?
VŠECHNA VIDEA ZDE

Pěkně horké léto prožívá Kateřina Neumannová (36) a chladnější průběh července na tom nemůže nic změnit. »Její« lyžařský šampionát se potýká se stomilionovou ztrátou a na hlavu úspěšné sportovkyně padá jedno obvinění za druhým.Naposledy kvůli údajné vile na Floridě za 120 milionů. „Dům na Floridě opravdu nemám a divím se, že se mě na to vůbec ptáte,“ vyjádřila se včera Neumannová k informaci, se kterou přišel časopis Pestrý svět.

Peníze na luxusní vilu měla údajně získat z rozpočtu mistrovství světa. „Na vydavatele časopisu jsme podali trestní oznámení,“ dodala. Nejen soudními spory jsou vyplněny letní dny Kateřiny Neumannové.

Včera pomáhala vybrat kolekci oblečení pro olympiádu ve Vancouveru, zanedlouho ji na Šumavě čeká soustředění se sedmdesáti dětmi. Jen v oblasti řešení dluhu po lyžařském svátku se nic nového neděje.

„Žádné zásadní novinky nejsou,“ zmínila se včera velmi stručně.

 
Články odjinud


Články odjinud