Běžkyně Johaugová ovládla i desetikilometrovou trať v Davosu | iSport.cz

Běžkyně Johaugová ovládla i desetikilometrovou trať v Davosu

Therese Johaugová nenašla v Davosu přemožitelku
LIGA NARUBY: běsnící Hübschman a Daníček jako Nedvěd s Collinou LIGA NARUBY: běsnící Hübschman a Daníček jako Nedvěd s Collinou
Ščasný po dalším výbuchu končí ve Spartě! Kdo by ho mohl nahradit? Ščasný po dalším výbuchu končí ve Spartě! Kdo by ho mohl nahradit?

Norská lyžařka Therese Johaugová dál vládne Světovému poháru, v Davosu dnes byla nejrychlejší na desetikilometrové trati volnou technikou. České běžkyně nebodovaly, nejlepší z nich byla na 45. místě Kateřina Razýmová s více než půlminutovou ztrátou na elitní třicítku.

Sedminásobná mistryně světa Johaugová po návratu z dopingového trestu ještě ve Světovém poháru s výjimkou sprintu neprohrála. V distančních závodech zvítězila popáté v sezoně, před týdnem pomohla k triumfu i norské štafetě.

Druhá za Johaugovou skončila se ztrátou 12 sekund krajanka Ingvild Flugstad Östbergová, která je její největší soupeřkou i v průběžném pořadí Světového poháru. Třetí doběhla Finka Krista Pärmäkoskiová.

V 11:30 začne v Davosu závod mužů na 15 km.

Výsledky:

Ženy:

10 km volnou technikou: 1. Johaugová 26:06,9, 2. Östbergová (obě Nor.) -12,1, 3. Pärmäkoskiová (Fin.) -19,2, 4. Anderssonová (Švéd.) -38,2, 5. Digginsová -1:01,1, 6. Brennanová (obě USA) -1:04,9, 7. Stadloberová (Rak.) -1:09,3, 8. Sedovová -1:11,4, 9. Něprjajevová (obě Rus.) -1:17,4, 10. Brocardová (It.) -1:22,0, ...45. Razýmová -2:33,9, 57. Sixtová -3:11,8, 59. Schützová -3:20,5, 62. Hynčicová -3:35,8, 63. Janatová (všechny ČR) -3:36,5.

Průběžné pořadí SP (po 9 z 32 závodů): 1. Johaugová 600, 2. Östbergová 451, 3. Anderssonová 409, 4. Pärmäkoskiová 405, 5. Kallaová 369, 6. Nilssonová (obě Švéd.) 340.

11:30 15 km volně muži.

MS v hokeji 2019 - Slovensko, Bratislava a Košice

Program Český tým Rozpis Vstupenky Tabulka Stadiony Maskot

Mistrovství světa v hokeji se koná na Slovensku v Bratislavě a Košicích od 10. do 26. května 2019. Češi narazí ve skupině B postupně na Švédsko, Norsko, Rusko, Lotyšsko, Itálii, Rakousko a Švýcarsko.

Hokejová extraliga 2018/2019Play off * Baráž o extraligu * VIDEO a SESTŘIHY

Fotbalová FORTUNA:LIGA 2018/2019Program * Hrací model * VIDEO * Program nadstavby