Skokana Gangnese dohnaly problémy s koleny. Vicemistr z roku 2016 končí kariéru | iSport.cz
26. prosince 2018 • 12:22

Skokana Gangnese dohnaly problémy s koleny. Vicemistr z roku 2016 končí kariéru

Úspěšného skokana Kennetha Gangnese dohnaly problémy s koleny
TOP VIDEA
SÁZKAŘSKÉ TIPY: Vrba má šanci být kouč Sparty. Sigma potrápí Slavii SÁZKAŘSKÉ TIPY: Vrba má šanci být kouč Sparty. Sigma potrápí Slavii
Kopecký před Šumavskou rallye: Bude velice zajímavá, zamává s ní déšť Kopecký před Šumavskou rallye: Bude velice zajímavá, zamává s ní déšť
VŠECHNA VIDEA ZDE

Norský skokan na lyžích Kenneth Gangnes oznámil po čtyřech operacích kolena a přetrvávajících zdravotních problémech ukončení kariéry. Devětadvacetiletý vicemistr světa z roku 2016 se tak rozhodl jen pár dnů před zahájením Turné čtyř můstků, kde před třemi lety obsadil celkově čtvrté místo.Gangnesovu kariéru provázela zranění. Zkřížený vaz v koleně si utrhl dvakrát na levé i na pravé noze. Letos jeho návrat na můstky zmařily problémy se stehenním svalem. "Občas jsem nemohl ani vyjít schody. Rozhodování bylo těžké a stálo mě pár bezesných nocí. Teď už budu zase moci spát klidně," řekl Gangnes.

V prosinci 2015 vyhrál doma v Lillehammeru poprvé a naposledy závod Světového poháru a na konci sezony byl třetí v celkovém hodnocení. Vedle individuálního stříbra pomohl na MS v Bad Mitterndorfu ke zlatu norskému týmu. Poslední závod SP absolvoval o pár týdnů později v březnu 2016.

 

MS v hokeji 2019 - Slovensko, Bratislava a Košice

Program Český tým Rozpis Vstupenky Tabulka Stadiony Maskot

Mistrovství světa v hokeji se koná na Slovensku v Bratislavě a Košicích od 10. do 26. května 2019. Češi narazí ve skupině B postupně na Švédsko, Norsko, Rusko, Lotyšsko, Itálii, Rakousko a Švýcarsko.

Hokejová extraliga 2018/2019Play off * Baráž o extraligu * VIDEO a SESTŘIHY

Fotbalová FORTUNA:LIGA 2018/2019Program * Hrací model * VIDEO * Program nadstavby

Články odjinud


Články odjinud