Koudelka byl v kvalifikaci na můstku v Lahti šestý. Postoupili i Hlava a Polášek | iSport.cz
8. února 2019 • 19:15

Koudelka byl v kvalifikaci na můstku v Lahti šestý. Postoupili i Hlava a Polášek

Autor: ,
TOP VIDEA
Baník - Liberec: Stronati si srazil míč do vlastní sítě, hosté snižují na 1:2! Baník - Liberec: Stronati si srazil míč do vlastní sítě, hosté snižují na 1:2!
Příbram - Zlín: Jablonský se trefil z voleje přímo k tyči, 2:1 Příbram - Zlín: Jablonský se trefil z voleje přímo k tyči, 2:1
VŠECHNA VIDEA ZDE

Roman Koudelka patřil k nejlepším skokanům v kvalifikaci na nedělní závod Světového poháru v Lahti. Po letu dlouhém 122,5 metru dostal 121,4 bodu a obsadil šesté místo. Postoupili i čtyřicátý Lukáš Hlava a Viktor Polášek ze 45. místa. Čestmír Kožíšek naopak v kvalifikaci neuspěl, za postupovou padesátkou zaostal o dvě příčky a čtyři desetiny bodu.Roman Koudelka patřil k nejlepším skokanům v kvalifikaci na nedělní závod Světového poháru v Lahti. Po letu dlouhém 122,5 metru dostal 121,4 bodu a obsadil šesté místo. Postoupili i čtyřicátý Lukáš Hlava a Viktor Polášek ze 45. místa. Čestmír Kožíšek naopak v kvalifikaci neuspěl, za postupovou padesátkou zaostal o dvě příčky a čtyři desetiny bodu.

Vítězem kvalifikace je japonský lídr seriálu Rjoju Kobajaši, který předvedl druhý nejdelší skok dne 127 metrů. V sobotu se v Lahti uskuteční závod družstev. V neděli se pak Koudelka pokusí potvrdit solidní formu a vylepšit průběžné dvanácté místo v celkovém hodnocení SP.

 

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Nový hrací model Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Fantasy liga Kluby

Nejvyšší česká fotbalová soutěž FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci.
Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin a odehrají nadstavbu.

Profily klubů: Viktoria Plzeň * Slavia Praha * Sparta Praha * Baník Ostrava

MS v hokeji 2019 (Slovensko): Program * Rozpis * Vstupenky * Tabulky

MS v biatlonu 2019 (Östersund): Program * Závody * Info a vstupenky

Články odjinud


Články odjinud