Koudelka byl v kvalifikaci na můstku v Lahti šestý. Postoupili i Hlava a Polášek | iSport.cz
8. února 2019 • 19:15

Koudelka byl v kvalifikaci na můstku v Lahti šestý. Postoupili i Hlava a Polášek

Autor: ČTK, iSport.cz
TOP VIDEA
Teplice - Sparta: Řezníček obírá Letenské o body! V závěru srovnává z dorážky na 1:1 Teplice - Sparta: Řezníček obírá Letenské o body! V závěru srovnává z dorážky na 1:1
TOP góly 13. kola: Kalabiškova raketa nebo Schranzův růžek TOP góly 13. kola: Kalabiškova raketa nebo Schranzův růžek
VŠECHNA VIDEA ZDE

Roman Koudelka patřil k nejlepším skokanům v kvalifikaci na nedělní závod Světového poháru v Lahti. Po letu dlouhém 122,5 metru dostal 121,4 bodu a obsadil šesté místo. Postoupili i čtyřicátý Lukáš Hlava a Viktor Polášek ze 45. místa. Čestmír Kožíšek naopak v kvalifikaci neuspěl, za postupovou padesátkou zaostal o dvě příčky a čtyři desetiny bodu.Roman Koudelka patřil k nejlepším skokanům v kvalifikaci na nedělní závod Světového poháru v Lahti. Po letu dlouhém 122,5 metru dostal 121,4 bodu a obsadil šesté místo. Postoupili i čtyřicátý Lukáš Hlava a Viktor Polášek ze 45. místa. Čestmír Kožíšek naopak v kvalifikaci neuspěl, za postupovou padesátkou zaostal o dvě příčky a čtyři desetiny bodu.

Vítězem kvalifikace je japonský lídr seriálu Rjoju Kobajaši, který předvedl druhý nejdelší skok dne 127 metrů. V sobotu se v Lahti uskuteční závod družstev. V neděli se pak Koudelka pokusí potvrdit solidní formu a vylepšit průběžné dvanácté místo v celkovém hodnocení SP.

 
Články odjinud


Články odjinud