Premiéru skoků družstev žen na MS vyhrály Němky, Češky skončily deváté | iSport.cz
26. února 2019 • 18:18

Premiéru skoků družstev žen na MS vyhrály Němky, Češky skončily deváté

Juliane Seyfarthová se podílela na vítězství Něměecka
LIGA NARUBY: běsnící Hübschman a Daníček jako Nedvěd s Collinou LIGA NARUBY: běsnící Hübschman a Daníček jako Nedvěd s Collinou
Ščasný po dalším výbuchu končí ve Spartě! Kdo by ho mohl nahradit? Ščasný po dalším výbuchu končí ve Spartě! Kdo by ho mohl nahradit?

Německé skokanky na lyžích vyhrály na mistrovství světa v Seefeldu premiéru soutěže družstev, další medaile získaly týmy Rakouska a Norska. České reprezentantky skončily deváté a do druhého kola nepostoupily.

:Juliane Seyfarthová, Ramona Straubová, Carina Vogtová a Katharina Althausová navázaly na nedělní zlato svých reprezentačních kolegů. Rakouskou čtveřici předčily o 18,6 bodu, bronzové Norky s vedoucí ženou Světového poháru Maren Lundbyovou o 22.

Pokračuje tak souboj Německa a Norska o nejúspěšnější výpravu šampionátu. Po 12 disciplínách vedou norští lyžaři na zlaté medaile 6:5, zbývající triumf má na kontě Švédsko.

Marta Křepelková, Štěpánka Ptáčková, Karolína Indráčková a Zdeňka Pešatová skákaly jen v prvním kole. Od nejlepší osmičky dělilo české kvarteto 32 bodů, za ním zůstaly ještě týmy USA a Kazachstánu.

Výsledky skoků družstev žen na mistrovství světa v Seefeldu

1. Německo (Seyfarthová, Straubová, Vogtová, Althausová) 898,9, 2. Rakousko (Pinkelnigová, Seifriedsbergerová, Hölzlová, Iraschková-Stolzová) 880,3, 3. Norsko (Strömová, Braatenová, Opsethová, Lundbyová) 876,9, 4. Slovinsko 828,1, 5. Rusko 820,3, 6. Japonsko 806,1, 7. Francie 718,1, 8. Itálie 690,5, 9. ČR (Křepelková, Ptáčková, Indráčková, Pešatová) 326,6 - vyřazena v 1. kole.

MS v hokeji 2019 - Slovensko, Bratislava a Košice

Program Český tým Rozpis Vstupenky Tabulka Stadiony Maskot

Mistrovství světa v hokeji se koná na Slovensku v Bratislavě a Košicích od 10. do 26. května 2019. Češi narazí ve skupině B postupně na Švédsko, Norsko, Rusko, Lotyšsko, Itálii, Rakousko a Švýcarsko.

Hokejová extraliga 2018/2019Play off * Baráž o extraligu * VIDEO a SESTŘIHY

Fotbalová FORTUNA:LIGA 2018/2019Program * Hrací model * VIDEO * Program nadstavby