Nutrend pomáhá proti koronaviru. Sportovci radí, jak cvičit doma | iSport.cz
30. dubna 2020 • 17:44

Nutrend pomáhá proti koronaviru. Sportovci radí, jak cvičit doma

Autor: spo
Nutrend pomáhá proti koronaviru. Sportovci radí, jak cvičit doma
TOP VIDEA
Top góly: elegantní zakončení Hložka, Musův krásný lob
Baník - Plzeň: Tohle mohla být geniální rozlučka! Baroš v samotném závěru mohl rozhodnout utkání
VŠECHNA VIDEA ZDE

Přední evropský výrobce sportovní výživy a potravin pro aktivní životní styl NUTREND se zapojil do boje proti koronaviru. Se svou inciativou Energie Superhrdinům aktivně pomáhá všem „superhrdinům“ přímo v první linii zápasu s pandemií.„Pro snadné a rychlé doplnění živin ve velmi namáhavých a stresových situacích, kterým musí nyní čelit, jsme zdravotníkům, hasičům, policii a vojákům i díky přispění našich zákazníků již věnovali téměř deset tun našich výrobků,“ oznámila marketingová ředitelka a spolumajitelka olomoucké společnosti Martina Zedníková. 

Hned po vypuknutí epidemie se na akciovou společnost, která je známá tím, že dlouhodobě podporuje nejrůznějších charitativní a dobročinné projekty, obrátili zástupci integrovaného záchranného systému s žádostí o pomoc pro jejich pracovníky v terénu. „Samozřejmě jsme jim okamžitě vyšli vstříc a ve spolupráci s dalšími společnostmi i jednotlivci, kteří měli zájem nějakým způsobem pomoci, založili inciativu Energie Superhrdinům,“ uvedla Martina Zedníková.  

Energie Superhrdinům

Na webu www.energiesuperhrdinum.cz může nyní i veřejnost přispívat na sbírku, z níž se hradí balíčky pro různé subjekty integrovaného záchranného systému. Dodávky dosud zahrnovaly proteinové tyčinky PROTEIN BAR a EXCELENT PROTEIN BAR, energetické tyčinky FLAP JACK, nový veganský instantní nápoj DELICIOUS VEGAN PROTEIN, vodu NARTES, profesionální sportovní nápoj ISODRINX a instantní proteinové kaše PROTEIN PORRIDGE v celkové hodnotě přes tři čtvrtě milionu korun. „Jsme nesmírně vděční všem, kdo na balíčky pro zdravotníky a další lidi v první linii přispěli. Je skvělé, že si uvědomují, jak záslužnou práci dělají a že jim ji tímto způsobem mohou alespoň částečně ulehčit nebo zpříjemnit.  Vždyť pomoc záchranářů může dřív nebo později potřebovat každý z nás,“ poznamenala Martina Zedníková.

Jako první získala v rámci projektu 500 balíčků Fakultní nemocnice v Motole. „Dalších několik tun produktů jsme lékařům, policistům a hasičům darovali i jiných zemích, například na Slovensku, ve Slovinsku, v Polsku a v Itálii díky spolupráci s našimi zahraničními partnery na základně iniciativy #wecare, která zastřešuje veškeré mezinárodní dobročinné aktivity naší společnosti,“ dodala Martina Zedníková.

Sportovci radí

Současně NUTREND pomáhá také těm nejohroženějším – seniorům, kterým rozdává své výrobkyprostřednictvím nadace Ivany Zemanové a města Náchod. Sponzoruje také jejich kulturní vyžití například díky projektu HUDEBNÍ DIVADLO KARLÍN ŽIVĚ. Jeho další aktivity se odehrávají na sociálních sítích: významní sportovci a další ambasadoři značky jako Karlos Vémola, Martina Sáblíková, Jaroslav Kulhavý a Simona Krainová na nich veřejnost nabádají k nošení roušek nebo ji v projektu #stayhome by NUTREND učí zacvičit si místo v posilovně nebo na veřejném sportovišti u sebe doma. 

Nutrend již oficiálně pomohl:  

▪ NADAČNÍMU FONDU IVANY ZEMANOVÉ,
▪ NEMOCNICI ŠTERNBERK,
▪ HASIČSKÉMU ZÁCHRANNÉMU SBORU OLOMOUCKÉHO KRAJE,
▪ POLICII ČR PRO OLOMOUC,
▪ 73. TANKOVÉMU PRAPORU,
▪ FAKULTNÍ NEMOCNICI V MOTOLE,
▪ NEMOCNICI NÁCHOD.

Témata:  nutrend

Sport 2020

MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, fotbalová Fortuna ligy pokračuje od 23. května. Na začátku června se rozjela na Britských ostrovech i Premier League.

Tenisové vybavení * Tenisové rakety * Tenisové míče na Heureka.cz

Články odjinud


Články odjinud