Sportovní výkony bez bolesti a umazaných rukou – Voltaren Emulgel s inovativním aplikátorem | iSport.cz
17. července 2018 • 00:00

Sportovní výkony bez bolesti a umazaných rukou – Voltaren Emulgel s inovativním aplikátorem

Autor:
TOP VIDEA
Sparta - Příbram: Neskutečné! Švenger vychytal další dvě tutovky a Antwi srovnal na 2:2! Sparta - Příbram: Neskutečné! Švenger vychytal další dvě tutovky a Antwi srovnal na 2:2!
Berkovec vychytal Krmenčíka. Věděl jsem, kam kope penalty Hořava, tak jsem zkusil jít na druhou stranu, říká Berkovec vychytal Krmenčíka. Věděl jsem, kam kope penalty Hořava, tak jsem zkusil jít na druhou stranu, říká
VŠECHNA VIDEA ZDE

Bezbolestná rekonvalescence zní skoro jako utopie. Zraněné místo vysílá do mozku signály, že není něco v pořádku. Jakmile ale ošetříte poranění, můžete si hned také ulevit od bolesti. Na trhu se objevil Voltaren Emulgel s novým aplikátorem, díky kterému zůstanou vaše ruce čisté i po aplikaci gelu.Začněte u příčiny bolesti

Pro co nejsnazší způsob odstranění bolesti je důležité rozpoznat, proč vůbec vznikla. Důvody mohou být různé. Sportovci se nejčastěji potýkají s únavou a přetížením svalů a kloubů, ale výjimkami nejsou ani závažnější komplikace jako zranění či nemoc. Odhalení důvodu jejich vzniku je klíčem k co nejrychlejší a nejefektivnější úlevě od bolesti. S léčivými prostředky bychom měli tělu dopřát samozřejmě také klid na regeneraci.

 

Účinná úleva od bolesti v přírodě i kanceláři

V širokém spektru léčivých přípravků Voltaren si zajisté vyberete vhodnou formu, ať už v podobě tablet, gelu či léčivých náplastí. Jedná se o léky, které jsou běžně dostupné v lékárnách. Voltaren poskytuje úlevu od mnoha typů bolesti, a proto je spolehlivým pomocníkem a snadno jej přibalíte do sportovní výbavy či do pracovního kufříku s laptopem.

 

A vaše ruce zůstanou čisté!

Novinkou na trhu je Voltaren Emulgel s aplikátorem. Léčivý gel s inovativním aplikátorem přináší možnost pohodlné aplikace. Snadno jej nanesete přímo v místě bolesti a vaše ruce zároveň zůstanou beze stop gelu. Stačí pouze aplikátor vytáhnout, stlačit a nanést gel.  Působí rychle* v místě bolesti, kde tlumí zánět a zmenšuje otok. Díky aplikátoru můžete zapomenout na pocit lepivých prstů.

Novinka od VoltarenuNovinka od Voltarenu

 

*Klinická data ve studii u pacientů s akutní bolestí šíje ukázala, že Voltaren Emulgel zmírňuje akutní bolest do jedné hodiny po první aplikaci.

Více informací na www.voltaren.cz

 

Čtěte pečlivě příbalovou informaci. O správném použití se poraďte se svým lékařem nebo lékárníkem. Volně prodejné léčivé přípravky Voltaren ActiGo Extra obalené tablety a Voltaren Rapid 25 mg měkké tobolky obsahují diclofenacum kalicum a jsou určeny na vnitřní použití. Voltaren Emulgel gel a Voltaren Forte 2,32% gel obsahují diclofenacum diethylaminum a slouží na kožní použití. Voltaren 140 mg léčivá náplast na aplikaci na kůži obsahuje diclofenacum natricum.

V případě otázek kontaktujte prosím: GlaxoSmithKline Consumer Healthcare Czech Republic s.r.o., Hvězdova 1734/2c, 140 00 Praha 4, mail: cz.info@gsk.com. Případné nežádoucí účinky prosím hlaste na: ch.safety@gsk.com. Ochranné známky jsou vlastněné nebo licencované skupinou společností GSK.

© 2018 skupina společností GSK nebo poskytovatel příslušné licence.

Datum výroby materiálu: 7/2018

CHCSK/CHVOLT/0061/18

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Advertisement

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Nový hrací model Fantasy liga

Nejvyšší česká fotbalová soutěž nově s názvem FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci. Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin, do kterých si přenesou bodové zisky: skupina o titul (1.-6.), skupina o baráž o EL (7.-10.) a skupina o udržení (11.-16.).

SESTŘIHY všech zápasů 4. kola Fortuna ligy »

5. kolo Fortuna ligy:
Dukla - Slovácko
(pá 18:30), Liberec - Bohemians 1905 (so 17:00), Zlín - Teplice (so 17:00), Ml. Boleslav - Opava (so 17:00), Slavia - Jablonec (so 19:00), Karviná - Plzeň (ne 15:00), Sparta - Příbram (ne 18:00), Olomouc - Baník Ostrava (po 18:00)
Klasická verze
Mobilní verze