8. ledna 2016 • 17:47

Maraton a zápas v MMA. Sledujte výzvy reality show Superlife!

Autor:
720p480p360p240p
Superlife: Půlmaraton? Zápas v MMA? Vyberte si svou výzvu
TOP VIDEA
SESTŘIH Premier League: Manchester City - Newcastle 3:1. Agüero nasázel hattrick SESTŘIH Premier League: Manchester City - Newcastle 3:1. Agüero nasázel hattrick
Rozesmátá Sáblíková po úspěšném návratu: Děsně jsem se bála propadáku Rozesmátá Sáblíková po úspěšném návratu: Děsně jsem se bála propadáku
VŠECHNA VIDEA ZDE

Zdolat půlmaraton v ostrém tempu, přežít zápas v MMA, zvládnout maraton pod 4 hodiny. Těmito výzvami začíná Superlife, nová reportážní reality show serveru iSport.cz. Sledujte v následujících měsících, jak se redaktoři František Prachař s Adamem Böckem a 20 amatérských běžců pod vedením známého trenéra Miloše Škorpila, připravují na splnění svého sportovního cíle.Sport bez hranic, zážitky, emoce, plnění osobních cílů a zdolávání výzev. Tohle a ještě mnohem víc představuje Superlife, nová sekce serveru iSport o aktivním životě a pohybu. Díky ní se vám otevře svět, ve kterém získáte na sport nový pohled.

Začínáme zostra. Superlife se na webu iSport.cz představuje jako reportážní reality show.

V ní dostanete možnost sledovat, jak se 20 amatérských běžců připravuje pod vedením známého ultramaratonce a trenéra Miloše Škorpila na to, co je snem mnoha běžců. Zdolat 5. května maraton v Praze pod hranici 4 hodin. „Když člověk uběhne maraton, posune se v životě dál a stoupne i u ostatních lidí jako osobnost,“ tvrdí Škorpil, jenž si královskou vzdálenost zamiloval před víc než 40 lety.

Škorpilovi bude sekundovat i redaktor Adam Böck, jenž se připravuje v rámci celé skupiny na jiný cíl. Jeho metou je zdolat 2. dubna půlmaraton v rychlém čase 1 hodina, 24 minut. Čili v tempu 4 minuty na 1 kilometr.

V rámci přípravy celé skupiny uvidíte, jak se v kombinaci s běžným životem nachystat na závod v dlouhém běhu. Dozvíte se také detaily o běžecké technice, výběru vybavení i tréninku podle osobnosti, která zasvětila běhu celý život.

Druhá část reality show je úplně jiná. Redaktor František Prachař se pokusí absolvovat zápas v MMA. Tedy ve sportu, který je díky své komplexnosti považován za jednu z nejvšestrannějších disciplín. Zároveň je kvůli tvrdosti a undergroundové pověsti vnímán širokou veřejností stále s mnoha předsudky.

Cílem je představit komplexní zákulisí sportovní přípravy a moderní tréninkové metody. A vedle toho ukázat, že se může každý dostat při správném vedení na úroveň, která mu umožní splnit si v jakékoliv formě vytýčenou výzvu.

Nevěříte? Sledujte Superlife!

 

Vše o zimních olympijských hrách 2018 najdete zde >>

 Klasická verze
Mobilní verze