1. května 2016 • 17:14

Zamilované páry běžely Stromovkou. Se Šebrlem a aplikací Superlife

Autor:
V rámci běhu Prima run s aplikací Superlife rozhýbalo Stromovku několik set zamilovaných párů i olympijský vítěz v desetiboji Roman Šebrle
TOP VIDEA
NEJ zákroky Premier League: Blýskl se Čech i dvojka Chelsea NEJ zákroky Premier League: Blýskl se Čech i dvojka Chelsea
Pardubice - Vítkovice: Trončinského parádička! Takhle si přehodil Pytlíka Pardubice - Vítkovice: Trončinského parádička! Takhle si přehodil Pytlíka
VŠECHNA VIDEA ZDE

První květnový den patřil v pražské Stromovce zamilovaným a také mobilní aplikaci Superlife v rámci charitativního běhu Prima run. Na 5kilometrové trati, kterou spolu mohly absolvovat páry, nešlo o čas, ale o zážitek. Ten si nakonec vychutnalo přes 800 rekreačních sportovců, které vedl olympijský vítěz v desetiboji a současný moderátor zpráv Roman Šebrle.Proběhnout se na prvního máje se svou láskou byla motivace téměř čtyř stovek účastníků akce Prima run. V pražské Stromovce, která je jedním z nejoblíbenějších míst pro rekreační sport, se rozhodly zapojit do netradičního klání partnerské páry všech generací.

V rámci podniku běžela paralelně i výzva mobilní aplikace Superlife, kde bylo cílem zaběhnout 5 km pod 40 minut. Jelikož byl limit mírný, nešlo o čas, ale spíš o to, aby dostalo co nejvíc párů motivaci ke společné aktivitě.

Do výzvy Superlife zapojilo skoro 150 běžců. Deset nejrychlejších vyhrálo dvě vstupenky do pražské zoo. Vůbec nejlepší tempo v nové české aplikaci, 4:12 na kilometr, měl Michal Žálčík.

Aplikace Superlife je sportovním deníkem, sociální sítí, cestou ke změně životního stylu i pojítkem s vrcholovými sportovci, jako jsou Zuzana Kocumová či Radek Jaroš. A to vše zdarma a kompletně v češtině.

Stáhnout a nainstalovat na mobilní telefon lze z obchodů Google Play a App Store. Pak už se stačí jen zaregistrovat, vyplinit svůj profil, zmáčknout start a vyjít, vyběhnout či vyjet. Zároveň můžete plnit výzvy o ceny. Ať už ty vyhlášené patrony Superlife, nebo takové, jakou byla ta poslední spojená s účastí na běhu Prima run.

Vše o zimních olympijských hrách 2018 najdete zde >>

Témata:  sport, superlife, běh, šebrle
 Klasická verze
Mobilní verze