15. června 2016 • 23:48

Závod mezi tanky! Soutěžte se Superlife o 60 startovných na akci Boletice Race

Autor:
720p480p360p240p
Zažijte Boletice race 2016 s aplikací Superlife!
TOP VIDEA
Pokorný: Byli bychom srabi, kdybychom se nepokusili o titul Pokorný: Byli bychom srabi, kdybychom se nepokusili o titul
Rozesmátá Sáblíková po úspěšném návratu: Děsně jsem se bála propadáku Rozesmátá Sáblíková po úspěšném návratu: Děsně jsem se bála propadáku
VŠECHNA VIDEA ZDE

Závody cyklistů a běžců v kulisách unikátní přírody, která byla veřejnosti desítky let skryta. O tom bude akce Boletice Race ve stejnojmenném vojenském újezdu na Šumavě. Do neznámých koutů, mezi které patří i tanková střelnice, se můžete vydat 2. července i vy s celou rodinou i aplikací Superlife. Díky ní můžete soutěžit následující dva víkendy o celkem 60 startovných.Boletice Race je závod, který chce spojit sportovní zážitek s nevšedním prostředím. Proto je místem konání přísně střežený vojenský újezd, který se veřejnosti otevře pouze na jediný den – 2. července, kdy se v krajině zvané „neznámá Šumava“ uskuteční několik závodů pro běžce a cyklisty. K tomu bude na programu i klání dračích lodí na Lipně a doprovodné akce pro celou rodinu.

Běžce čeká závod na 20 km, cyklisté na MTB mají na výběr ze dvou možností – 41 km a 68 km. Všechny trasy vedou přes funkční tankovou a minometnou střelnici, která je jinak běžnému lidskému oku skryta.

Vedle toho ale podnik na asfaltových i nezpevněných lesních cestách zavede sportovce na vyhlášená místa Boletic - Adolfův kámen, 1 236 metrů vysoký vrchol Knížecího stolce nebo pramen řeky Blanice.

Na každou trať se může vydat maximálně tisíc účastníků a díky Superlife se mezi ně můžete zařadit i vy. Stačí si stáhnout sportovní aplikaci a splnit tento nebo příští víkend jakoukoliv výzvu s logem Boletice Race. Vyzkoušejte si vzdálenosti šumavské akce nanečisto a vyhrajte. Na 5 nejlepších mužů a 5 nejlepších žen v každé ze tří výzev čeká zdarma startovné na ostrý závod.

Vše o zimních olympijských hrách 2018 najdete zde >>

Témata:  sport, superlife, závod
 Klasická verze
Mobilní verze