1. července 2016 • 08:13

Vyprav se na výlet s Kilpi prázdninovou výzvou a soutěž o ceny

Autor: ,
TOP VIDEA
Olympijská past na Samkovou a spol.: osmimetrový pád na startu! Olympijská past na Samkovou a spol.: osmimetrový pád na startu!
Sparta - Mountfield HK: To byl bodyček! Rozhodčí poslal k zemi Kukumberga Sparta - Mountfield HK: To byl bodyček! Rozhodčí poslal k zemi Kukumberga
VŠECHNA VIDEA ZDE

Prázdniny jsou konečně tady a s nimi přichází také víc příležitostí k pohybu na čerstvém vzduchu. Všichni chceme trávit co nejvíc času s rodinou nebo přáteli a společně podnikat výlety do přírody. Zapoj se letos do výzvy, kterou si pro tebe připravil Superlife společně s výrobcem outdoorového oblečení Kilpi!Rád trávíš čas v přírodě? Kdykoli máš volnou chvilku, vyrážíš na výlet? Porovnáváš svoje výkony s ostatními? Pak je tahle akce právě pro tebe! Během celých letních prázdnin, tedy od pátku 1. čerevence až do 31. srpna, máš možnost se zapojit do naší výzvy s aplikací Superlife. Pravidla jsou úplně jednoduchá: vyraž na výlet, zapni si aplikaci Superlife ve svém chytrém telefonu a změř si, kolik kilometrů a jakým tempem jsi šel.

Základní podmínkou splnění výzvy je zdolání alespoň padesáti kilometrů během celého léta. To je celkem snadné, že? Je jen na tobě, jestli tuto vzdálenost ujdeš najednou, nebo si ji rozložíš do několika kratších procházek. Každý kilometr se počítá, tak si pojď užít léto s námi a s Kilpi! 

Vydejte se v létě na výlet s Kilpi a soutěžte o cenyVydejte se v létě na výlet s Kilpi a soutěžte o ceny

Pro ty nejzdatnější chodce jsme přichystali se společností Kilpi vouchery na nákup v e-shopu www.shopkilpi.cz. První tři, kteří ujdou nejvíc kilometrů, získají voucher na zboží v hodnotě 2000 Kč, 4. – 10. místo odměníme poukazem na 1000 Kč a ti, kteří se umístí na 11. – 20. místě, si mohou nakoupit za 500 Kč. Není na co čekat, vydej se na výlet třeba už teď během prvního víkendu a započítej si první kilometry!

Vše o zimních olympijských hrách 2018 najdete zde >>

Témata:  sport, superlife, kilpi
 Klasická verze
Mobilní verze