5. července 2016 • 15:14

Dře do mrtva! Nestrašil po vážném zranění ladí na NHL: Jde to nahoru!

Autor: ,
Nestrašil dře v posilovně: Tři měsíce jsem se nehýbal, ale jde to nahoru!
TOP VIDEA
Belgický novinář o posile, která míří do Sparty: Stanciu byl v Anderlechtu flop Belgický novinář o posile, která míří do Sparty: Stanciu byl v Anderlechtu flop
Liberec - Litvínov: Kantor vypěnil a hokejka letěla vzduchem Liberec - Litvínov: Kantor vypěnil a hokejka letěla vzduchem
VŠECHNA VIDEA ZDE

Letní příprava hokejisty ladícího na sezonu v NHL je záhul, nic pro smrtelníky. Své o tom ví forvard Caroliny Hurricanes Andrej Nestrašil, patron aplikace Superlife, který po těžkém zranění trýzní spolu s dalším útočníkem Martinem Frkem tělo v posilovně v pražských Vysočanech."Tři měsíce jsem se nehýbal, dnes jsem absolvoval trénink na funkční sílu. Je to důležité, aby se svaly propojovaly a celé tělo a hlavně záda držely lépe," prozradil náplň více než hodinu dlouhé jednotky Nestrašil.

Na odchovance pražské Slavie při suchém tréninku dohlížel bývalý atlet a kondiční trenér Petr Klofáč. "Andrej dělá velké pokroky. Držíme se plánu, dnes si dokonce mohl ještě přidat nad rámec tréninku," pochválil Nestrašila Klofáč.

"Začínám už čtvrtý týden přípravy a cítím se o 50 procent lépe, takže to jde tím správným směrem," uzavřel 25letý patron aplikace Superlife.

Nestrašil dře v posilovně: Tři měsíce jsem se nehýbal, ale jde to nahoru!

Vše o zimních olympijských hrách 2018 najdete zde >>

 Klasická verze
Mobilní verze