23. srpna 2016 • 08:00

SUPERLIFE - VÝZVY NA TÝDEN: Zabojujte a prožijte aktivní konec prázdnin

Autor:
TOP VIDEA
SESTŘIH Premier League: Manchester United - Stoke 3:0. Jasná výhra favorita, blýskl se Valencia SESTŘIH Premier League: Manchester United - Stoke 3:0. Jasná výhra favorita, blýskl se Valencia
V nominaci na OH chybí Michálek, Růžička nebo Nečas. Ještě není připravený, vysvětluje Jandač V nominaci na OH chybí Michálek, Růžička nebo Nečas. Ještě není připravený, vysvětluje Jandač
VŠECHNA VIDEA ZDE

Superlife je o chuti změnit se a zlepšovat se pomocí sportu a pohybu. Přidat se může každý, ať už se hýbe pro lepší vnitřní pocit, pro výkony i pro zábavu. Pojď do toho s námi, žij Superlife! V tomto článku se podívejte na přehled, jaké výzvy byly vypsány pro tento týden.4 hodiny za týden

Choď během týdne alespoň 4 hodiny
Nezáleží na tempu, na terénu ani na lokalitě. Jde jen o to, strávit od pondělí do neděle aspoň 4 hodiny chůzí. Spoj letní procházky třeba s hledáním kešek nebo s lovením Pokémonů… a výzvu splníš levou zadní.

3 hodiny za týden

Běhej během týdne alespoň 3 hodiny
Rozluč se se srpnem aktivně! Není na co čekat a nad čím přemýšlet: Nazuj běžecké boty a utíkej! Věnuj se v tomto týdnu aspoň 3 hodiny běhu a výzva je tvoje.

6 hodin za týden

Jezdi během týdne alespoň 6 hodin na kole
Léto je v plném proudu, oslav ho pohybem! A provětrej přitom i své kolo, aby mu nebylo doma nebo v garáži smutno… :) Najeď od pondělí do neděle aspoň 6 hodin a výzva je tvá!

4 hodiny za týden

Jezdi během týdne alespoň 4 hodiny na bruslích
V zimě si in-linů užiješ méně, tak neváhej a využij toho, že tu ještě máme léto! Věnuj v tomto týdnu aspoň 4 hodiny bruslení a výzva je tvoje. To dáš!

5 hodin za týden

Jezdi během týdne alespoň 5 hodin na koloběžce
Vstup do tohoto týdne tou správnou koloběžkářskou nohou. A pak tou druhou… a zase první a druhou… Prostě dej své koloběžce trochu zabrat! :) 5 hodin týdně a výzva je tvoje.

Vše o zimních olympijských hrách 2018 najdete zde >>

Témata:  sport, Superlife, výzvy, víkend
 Klasická verze
Mobilní verze