14. ledna 2017 • 16:48

Otužilec plaval v Mumlavských vodopádech v -12°C: Superlife je s vámi opravdu všude

Autor:
TOP VIDEA
Pokorný: Byli bychom srabi, kdybychom se nepokusili o titul Pokorný: Byli bychom srabi, kdybychom se nepokusili o titul
Rozesmátá Sáblíková po úspěšném návratu: Děsně jsem se bála propadáku Rozesmátá Sáblíková po úspěšném návratu: Děsně jsem se bála propadáku
VŠECHNA VIDEA ZDE

Jak na Nový rok, tak po celý rok. Kdyby to byla pravda, budou uživatelé aplikace Superlife poctivě sportovat, hodně fotit a taky se ve dne v noci brodit sněhem. Podívejte se do fotogalerie, jak s aplikací Superlife úspěšně začal rok 2017!Najdete tu vše od bruslení na zamrzlém rybníku až k běžkařským přeborům na vrcholcích českých hor. A dokonce i jednoho otužilce, který si koupání v - 12 stupních vychutnával v Mumlavských vodopádech. Přesvědčte se sami ve fotogalerii.

Armand Urbas - Salmopol (PL) - Skrzyczne (PL) - Salmopol (PL - Polskie Aspen - SkiAlp
Armand Urbas - Salmopol (PL) - Skrzyczne (PL) - Salmopol (PL - Polskie Aspen - SkiAlp

Od října má každý uživatel aplikace Superlife možnost přidávat ke své aktivitě fotky nezávisle na jiné aplikaci. Stačí jen vyrazit ven a fotit.

Jak to funguje? Při spuštěné aktivitě se vám automaticky nabízí v horním rohu malý symbol fotoaparátu. Můžete fotit a snímky přidávat aktuálně v průběhu aktivity. Fotky ale lze přidávat i po skončení aktivity - těsně před jejím odesláním můžete fotky pořídit nebo vybrat z galerie. Fotografie můžete navíc doplnit zpětně i ke starším aktivitám.

Přímo v aplikaci můžete své záběry popisovat a klidně i smazat. Na webu jsou prozatím pouze zobrazené – najdete je podle vždy u příslušných aktivit a také všechny pohromadě na profilu každého uživatele jako fotogalerii.

Vše o zimních olympijských hrách 2018 najdete zde >>

 Klasická verze
Mobilní verze