14. ledna 2017 • 16:48

Otužilec plaval v Mumlavských vodopádech v -12°C: Superlife je s vámi opravdu všude

Autor:
TOP VIDEA
Tanečky, šampaňské a spousta piva. Plzeň je hlavní město fotbalu, slavila Viktoria Tanečky, šampaňské a spousta piva. Plzeň je hlavní město fotbalu, slavila Viktoria
TOP 5 gólů mistrovské Plzně: Nechytatelná rána Koláře i Krmenčíkův volej TOP 5 gólů mistrovské Plzně: Nechytatelná rána Koláře i Krmenčíkův volej
VŠECHNA VIDEA ZDE

Jak na Nový rok, tak po celý rok. Kdyby to byla pravda, budou uživatelé aplikace Superlife poctivě sportovat, hodně fotit a taky se ve dne v noci brodit sněhem. Podívejte se do fotogalerie, jak s aplikací Superlife úspěšně začal rok 2017!Najdete tu vše od bruslení na zamrzlém rybníku až k běžkařským přeborům na vrcholcích českých hor. A dokonce i jednoho otužilce, který si koupání v - 12 stupních vychutnával v Mumlavských vodopádech. Přesvědčte se sami ve fotogalerii.

Armand Urbas - Salmopol (PL) - Skrzyczne (PL) - Salmopol (PL - Polskie Aspen - SkiAlp
Armand Urbas - Salmopol (PL) - Skrzyczne (PL) - Salmopol (PL - Polskie Aspen - SkiAlp

Od října má každý uživatel aplikace Superlife možnost přidávat ke své aktivitě fotky nezávisle na jiné aplikaci. Stačí jen vyrazit ven a fotit.

Jak to funguje? Při spuštěné aktivitě se vám automaticky nabízí v horním rohu malý symbol fotoaparátu. Můžete fotit a snímky přidávat aktuálně v průběhu aktivity. Fotky ale lze přidávat i po skončení aktivity - těsně před jejím odesláním můžete fotky pořídit nebo vybrat z galerie. Fotografie můžete navíc doplnit zpětně i ke starším aktivitám.

Přímo v aplikaci můžete své záběry popisovat a klidně i smazat. Na webu jsou prozatím pouze zobrazené – najdete je podle vždy u příslušných aktivit a také všechny pohromadě na profilu každého uživatele jako fotogalerii.

 

MS v hokeji 2018 - Mistrovství světa v Dánsku

Čtvrtfinále Program a výsledky Český tým Systém turnaje Kde se hraje Soupisky Skupiny a tabulky MS 2019 Fantasy k MS Čtvrtfinále Play off

Mistrovství světa v hokeji se hraje od 4. do 20. května v Dánsku (Kodaň a Herning), čeští hokejisté čekají na medaili už pět let. Ze dvou osmičlenných skupin postupují první čtyři týmy do čtvrtfinále. Finále se odehraje 20. 5. od 20.15 v Kodani.

Zápas o bronz:

Finálový zápas:
Klasická verze
Mobilní verze