15. února 2017 • 17:51

Superlife nespí! Podívejte se na sněhové aktivity uživatelů aplikace Superlife

Autor:
TOP VIDEA
TOP góly 29. kola: Považancova bomba a vítězná paráda Petržely TOP góly 29. kola: Považancova bomba a vítězná paráda Petržely
Barcelona - San Sebastian: Emotivní moment. Iniesta byl vystřídán, byla to jeho poslední chvíle v dresu Barcelony Barcelona - San Sebastian: Emotivní moment. Iniesta byl vystřídán, byla to jeho poslední chvíle v dresu Barcelony
VŠECHNA VIDEA ZDE

Únor bílý, sportovci sílí. Běhat závějemi sněhu dá pěkně zabrat. Ale s aplikací Superlife je to zábava. Odvážlivci šplhající na ledopády i otužilci, kteří si šli zaplavat do ledové tříště, tyhle všechny snímky najdete v galerii uživatelů sportovní aplikace Superlife.Zatímco někteří sportovci nedočkavě vyhlíží jarní náznaky a při troše oteplení už nedočkavě podupávají na prahu dveří, aplikace Superlife je svědkem toho, že je tu pořád pěkná řádka těch, kterým v plnění výzev a překonávání limitů nějaké sněhové závěje nemohou zabránit. Galerie je více než výmluvná.

Od října 2016 má každý uživatel aplikace Superlife možnost přidávat ke své aktivitě fotky nezávisle na jiné aplikaci. Stačí jen vyrazit ven a fotit.

Jak to funguje? Při spuštěné aktivitě se vám automaticky nabízí v horním rohu malý symbol fotoaparátu. Můžete fotit a snímky přidávat aktuálně v průběhu aktivity. Fotky ale lze přidávat i po skončení aktivity - těsně před jejím odesláním můžete fotky pořídit nebo vybrat z galerie. Fotografie můžete navíc doplnit zpětně i ke starším aktivitám.

Přímo v aplikaci můžete své záběry popisovat a klidně i smazat. Na webu jsou prozatím pouze zobrazené – najdete je podle vždy u příslušných aktivit a také všechny pohromadě na profilu každého uživatele jako fotogalerii.

Lada Horová - dnes se skupinkou
Lada Horová - dnes se skupinkou

 

MS v hokeji 2018 - Mistrovství světa v Dánsku

Čtvrtfinále Program a výsledky Český tým Systém turnaje Kde se hraje Soupisky Skupiny a tabulky MS 2019 Fantasy k MS Čtvrtfinále Play off

Mistrovství světa v hokeji se hraje od 4. do 20. května v Dánsku (Kodaň a Herning), čeští hokejisté čekají na medaili už pět let. Ze dvou osmičlenných skupin postupují první čtyři týmy do čtvrtfinále. Finále se odehraje 20. 5. od 20.15 v Kodani.

Zápas o bronz:

Finálový zápas:
Klasická verze
Mobilní verze