13. dubna 2017 • 11:28

Do práce na kole! Přidejte se k soutěži, vyměňte auto za zdravější aktivitu

Autor:
TOP VIDEA
Sparta - Liberec: Pohádkový Stanciův úvod – prostřelil Hladkého a Sparta vede 1:0 Sparta - Liberec: Pohádkový Stanciův úvod – prostřelil Hladkého a Sparta vede 1:0
10. den na ZOH: finská lekce štrikování, životní závod Erbanové a fenomenální Klaebo 10. den na ZOH: finská lekce štrikování, životní závod Erbanové a fenomenální Klaebo
VŠECHNA VIDEA ZDE

Ve třiceti městech v České republice probíhá od konce dubna již sedmý ročník soutěže Do práce na kole. Za cíl si dává motivovat co největětší možný počet lidí, aby místo motorových vozidel po městě využívali kolo, běh, brusle a podobné prostředky. Výsledkem by měli být zdravější jezdci, ale také čistší ovzduší a bezpečnější silnice.Chcete být zdravější a udělat něco prospěšného pro sebe, ale i pro své okolí? Zaregistrujte se s kolegy do celostátní soutěže Do práce na kole. Přihlásit se mohou týmy v počtu od dvou do pěti účastníků. Za účastnický poplatek ve výši 340Kč do 20.4. nebo 390Kč 21.4., v ceně je zahrnuto bavlněné tričko, různé slevy a akce a možnost soutěžit o hodnotné ceny.

Letošní ročník soutěže se pořádá ve třiceti městech po celé republice, v rámci soutěže pak mohou jezdci (či běžci) bojovat i o různé tituly, jakým je například "Cyklozaměstnavatel roku".

Za letošní motto soutěže organizátoři zvolili "Do práce jezdí i profíci!". Tímto mottem chtěli naznačit, že je jízda na kole vhodná nejen pro zkušené sportovce, ale pro všechny. Za tvář kampaně si vybrali břišního a hrudního chirurga prof. MUDr. Pavla Pafka, DrSc. a fyzioložku a biochemičku prof. RNDr. Helenu Illnerovou, DrSc. Oba mají ukázat, že na kole mohou jezdit i ti, kteří mají nejen náročné povolání, ale navíc přesáhli věk sedmdesáti let.

Olympiáda 2018: kompletní informace najdete zde >>

Hokej na ZOH 2018 >>

 Klasická verze
Mobilní verze