28. května 2017 • 09:53

Máte chutě? Sportovní aplikace Superlife je k nakousnutí

Autor:
TOP VIDEA
Sparta - Slavia: Tecl upadl ve vápně, video se zpožděním poradilo penaltu, Škoda proměnil – 3:3 Sparta - Slavia: Tecl upadl ve vápně, video se zpožděním poradilo penaltu, Škoda proměnil – 3:3
Sparta - Slavia: Stanciovu ránu lehce tečoval Škoda a Sparta vede 3:0 Sparta - Slavia: Stanciovu ránu lehce tečoval Škoda a Sparta vede 3:0
VŠECHNA VIDEA ZDE

Superlife je sice sportovní aplikace, ale zdaleka nejvíce fotek není až tak úplně sportovních. Ukazuje se, že kromě sportu uživatelé fandí i dobrému jídlu. Není divu, na sportovní výkony je potřeba energie. Máte chutě? Podívejte se do galerie. Až pak budete celí mlsní pospíchat na něco dobrého, nezapomeňte si  běh změřit! Od podzimu 2016 má každý uživatel aplikace Superlife možnost přidávat ke své aktivitě fotky nezávisle na jiné aplikaci. Stačí jen vyrazit ven a fotit.

Jak to funguje? Při spuštěné aktivitě se vám automaticky nabízí v horním rohu malý symbol fotoaparátu. Můžete fotit a snímky přidávat aktuálně v průběhu aktivity. Fotky ale lze přidávat i po skončení aktivity - těsně před jejím odesláním můžete fotky pořídit nebo vybrat z galerie. Fotografie můžete navíc doplnit zpětně i ke starším aktivitám.

Přímo v aplikaci můžete své záběry popisovat a klidně i smazat. Na webu jsou prozatím pouze zobrazené – najdete je podle vždy u příslušných aktivit a také všechny pohromadě na profilu každého uživatele jako fotogalerii.

 

Martin Švehla - Odpolední vyjížďka
Martin Švehla - Odpolední vyjížďka

MS v hokeji 2018: program a skupiny >>

 Klasická verze
Mobilní verze