3. června 2017 • 10:01

Za horským vánkem s aplikací Superlife. Léto je konečně tady

Autor:
TOP VIDEA
Stanciu míří do Sparty! Podívejte se na jeho statistiky i úspěchy Stanciu míří do Sparty! Podívejte se na jeho statistiky i úspěchy
Olympijská nominace je odměnou za léta tvrdé dřiny, říká Brandon Maxwell Olympijská nominace je odměnou za léta tvrdé dřiny, říká Brandon Maxwell
VŠECHNA VIDEA ZDE

Slunce se do toho pořádně opřelo a jasné je, že tu máme konečně léto. Zatímco dole vedro sportovcům perlí na čele, na horské výlety je počasí dokonalé. Viditelnost z vrcholků a svěží vánek hor a kopců pravidelně láká uživatele aplikace Superlife. A komu se nechce šplhat na horu, hora přijde za ním – stačí se podívat do fotogalerie.Od podzimu 2016 má každý uživatel aplikace Superlife možnost přidávat ke své aktivitě fotky nezávisle na jiné aplikaci. Stačí jen vyrazit ven a fotit.

Jak to funguje? Při spuštěné aktivitě se vám automaticky nabízí v horním rohu malý symbol fotoaparátu. Můžete fotit a snímky přidávat aktuálně v průběhu aktivity. Fotky ale lze přidávat i po skončení aktivity - těsně před jejím odesláním můžete fotky pořídit nebo vybrat z galerie. Fotografie můžete navíc doplnit zpětně i ke starším aktivitám.

Přímo v aplikaci můžete své záběry popisovat a klidně i smazat. Na webu jsou prozatím pouze zobrazené – najdete je podle vždy u příslušných aktivit a také všechny pohromadě na profilu každého uživatele jako fotogalerii.

 

Robert Hammer - Na hůrku a za zmrzlinou
Robert Hammer - Na hůrku a za zmrzlinou

Vše o zimních olympijských hrách 2018 najdete zde >>

 Klasická verze
Mobilní verze