3. června 2017 • 10:01

Za horským vánkem s aplikací Superlife. Léto je konečně tady

Autor:
TOP VIDEA
Sparta - Liberec: Stanciu krásnou ranou uzavřel skóre na 4:1 Sparta - Liberec: Stanciu krásnou ranou uzavřel skóre na 4:1
SESTŘIH: Olomouc - Kometa Brno 1:2. V samostatných nájezdech rozhodl Kašpar SESTŘIH: Olomouc - Kometa Brno 1:2. V samostatných nájezdech rozhodl Kašpar
VŠECHNA VIDEA ZDE

Slunce se do toho pořádně opřelo a jasné je, že tu máme konečně léto. Zatímco dole vedro sportovcům perlí na čele, na horské výlety je počasí dokonalé. Viditelnost z vrcholků a svěží vánek hor a kopců pravidelně láká uživatele aplikace Superlife. A komu se nechce šplhat na horu, hora přijde za ním – stačí se podívat do fotogalerie.Od podzimu 2016 má každý uživatel aplikace Superlife možnost přidávat ke své aktivitě fotky nezávisle na jiné aplikaci. Stačí jen vyrazit ven a fotit.

Jak to funguje? Při spuštěné aktivitě se vám automaticky nabízí v horním rohu malý symbol fotoaparátu. Můžete fotit a snímky přidávat aktuálně v průběhu aktivity. Fotky ale lze přidávat i po skončení aktivity - těsně před jejím odesláním můžete fotky pořídit nebo vybrat z galerie. Fotografie můžete navíc doplnit zpětně i ke starším aktivitám.

Přímo v aplikaci můžete své záběry popisovat a klidně i smazat. Na webu jsou prozatím pouze zobrazené – najdete je podle vždy u příslušných aktivit a také všechny pohromadě na profilu každého uživatele jako fotogalerii.

 

Robert Hammer - Na hůrku a za zmrzlinou
Robert Hammer - Na hůrku a za zmrzlinou

 Klasická verze
Mobilní verze