25. července 2017 • 10:33

Superlife vyrazil do světa. Mořský vánek, pláže i horské štíty na dovolených

Autor:
TOP VIDEA
Budeme žrát led a hrát jako buldoci, velí Kacetl před sedmým zápasem Budeme žrát led a hrát jako buldoci, velí Kacetl před sedmým zápasem
Pavlenka: Penalta byla přísná, Suárez to udělal chytře Pavlenka: Penalta byla přísná, Suárez to udělal chytře
VŠECHNA VIDEA ZDE

Začalo léto a čas dovolených. A jak je vidět, Superlife je s vámi i za hranicemi České republiky. Procházky po plážích, starodávné památky, horské štíty. Sportovní aplikaci zkrátka potřebujete na každém kroku.Aplikaci zaplavila vlna dovolenkových aktivit. Průzkumy přímořských měst, horské túry, cyklovýpravy a procházky po plážích. Podívat se můžete úplně všude – od Španělska nebo Francie až po ostrovy, jako je třeba krásný Kypr. Pár aktivit naskočilo až za „velkou louží“. Superlife si zkrátka vyšlápl do světa!

Od podzimu 2016 má každý uživatel aplikace Superlife možnost přidávat ke své aktivitě fotky nezávisle na jiné aplikaci. Stačí jen vyrazit ven a fotit.

Jak to funguje? Při spuštěné aktivitě se vám automaticky nabízí v horním rohu malý symbol fotoaparátu. Můžete fotit a snímky přidávat aktuálně v průběhu aktivity. Fotky ale lze přidávat i po skončení aktivity - těsně před jejím odesláním můžete fotky pořídit nebo vybrat z galerie. Fotografie můžete navíc doplnit zpětně i ke starším aktivitám.

Přímo v aplikaci můžete své záběry popisovat a klidně i smazat. Na webu jsou prozatím pouze zobrazené – najdete je podle vždy u příslušných aktivit a také všechny pohromadě na profilu každého uživatele jako fotogalerii.

Věra Jobová - Na Karwendelu
Věra Jobová - Na Karwendelu

MS v hokeji 2018: program a skupiny >>

 Klasická verze
Mobilní verze