2. října 2017 • 11:19

České dobrodružství se Superlife: Krmení srnek, houbaření i lesní jahody

Autor:
TOP VIDEA
Legendární Hašek o Francouzovi: Vždycky se mi líbilo, jak chytá Legendární Hašek o Francouzovi: Vždycky se mi líbilo, jak chytá
LIGA NARUBY: Rosického sako, tanec s ježkem a žvýkačka, která nezaskočí LIGA NARUBY: Rosického sako, tanec s ježkem a žvýkačka, která nezaskočí
VŠECHNA VIDEA ZDE

Více než kdy jindy je ve sportovní aplikaci Superlife vidět, jak krásný prostor pro sportovní aktivity je česká země. V průběhu svých procházek, vyjížděk, běhů a výletů zachytáváte malebnost a krásu kraje od krásných výhledů po milé detaily.Krmení srnek, houbaření, lesní jahody, říčky a lesní zákoutí. Zapněte aplikaci Superlife a vydejte se na čerstvý vzduch. Nemusí to být jen pro další sportovní výzvu. Můžete vyrazit zkrátka proto, že je to krása.

Od podzimu 2016 má každý uživatel aplikace Superlife možnost přidávat ke své aktivitě fotky nezávisle na jiné aplikaci. Stačí jen vyrazit ven a fotit.

Jak to funguje? Při spuštěné aktivitě se vám automaticky nabízí v horním rohu malý symbol fotoaparátu. Můžete fotit a snímky přidávat aktuálně v průběhu aktivity. Fotky ale lze přidávat i po skončení aktivity - těsně před jejím odesláním můžete fotky pořídit nebo vybrat z galerie. Fotografie můžete navíc doplnit zpětně i ke starším aktivitám.

Přímo v aplikaci můžete své záběry popisovat a klidně i smazat. Na webu jsou prozatím pouze zobrazené – najdete je podle vždy u příslušných aktivit a také všechny pohromadě na profilu každého uživatele jako fotogalerii.

 

Sabina Sýkorová - ranní procháska s Maybe a krmení labutě
Sabina Sýkorová - ranní procháska s Maybe a krmení labutě

Olympiáda 2018: kompletní informace najdete zde >>

Program ZOH >> Hokej na ZOH 2018 >>

 Klasická verze
Mobilní verze