11. ledna 2018 • 13:57

Překonej ostatní i sám sebe. Superlife připravil novinku - celoroční výzvy

Autor:
Aplikace Superlife se vrací k oblíbené tradici a od ledna dává svým uživatelům možnost plnit výzvy.
TOP VIDEA
Příbram - Sparta: Rezek jako Ronaldo! Nádherně se trefil z přímého kopu Příbram - Sparta: Rezek jako Ronaldo! Nádherně se trefil z přímého kopu
Příbram - Sparta: Tetteh nádhernou pohotovou ranou posílá Spartu do vedení 1:0! Příbram - Sparta: Tetteh nádhernou pohotovou ranou posílá Spartu do vedení 1:0!
VŠECHNA VIDEA ZDE

Nový rok - nové výzvy. Aplikace Superlife se vrací k oblíbené tradici a od ledna dává svým uživatelům možnost plnit výzvy, soutěžit v nich o zajímavé ceny a především šanci porovnat se s ostatními sportovci. V článku najdete seznam těch nejzajímavějších "celoročních" výzev, další budou odtajněny časem. Za každou výzvu dostanou ti, co splní, 400 bodů! Jdete do toho s námi?1.) Zaznamenej alespoň 182,5 hodiny pohybu za celý rok

Superlife ti přináší první celoroční výzvu. Výzvu, která tě může motivovat k ještě zajímavějším aktivitám, tréninkům, nebo prostě jen k pohybu. Tvou metou je 182,5 hodiny pohybu - v součtu za celý rok. To je 10 950 minut, to je půl hodiny každý den v roce. Výzvu můžeš naplnit kombinací jakýchkoliv aktivit (chůze, běh, kolo, in-line, lyže, koloběžka). Zaznamenej v aplikaci Superlife alespoň 182,5 hodiny pohybu v období od 1. ledna do 31. prosince 2017 a speciální trofej a 400 bodů jsou tvoje.

2.) Nachoď za rok alespoň 2000 kilometrů

Začátek roku bývá dobou nových předsevzetí. S jarem už si na ně ale málokdo vzpomene... Superlife tě nenechá zapomenout! Budeme ti kilometry pěkně přičítat, jeden za druhým, den za dnem, týden za týdnem... Ty sám rozhodneš, jak rychle se ta magická číslovka přiblíží. Dokážeš do konce roku 2018 dosáhnout mety dvou tisíc nachozených kilometrů?

3.) Naběhej za rok alespoň 1600 kilometrů

4.) Najezdi za rok na kole alespoň 6000 kilometrů

5.) Najezdi za rok na in-linech/lyžích alespoň 3000 kilometrů

6.) Najezdi za rok na koloběžce alespoň 4500 kilometrů

Za každou splněnou výzvu bude 400 bodů!

Témata:  sport, superlife, výzvy
 
Články odjinud


Články odjinudKlasická verze
Mobilní verze