4. února 2018 • 09:00

Výzva Superlife. Speciálně pro běžce, kteří si o běhání i rádi čtou

Autor:
Ve čtvrtek se ve Stromovce běhalo se Superlifem
TOP VIDEA
Odvolání Hrubeše nebude mít v UEFA negativní dopad, soudí Damková Odvolání Hrubeše nebude mít v UEFA negativní dopad, soudí Damková
Djokovič o Štěpánkovi: Přinesl své zemi mnoho radosti. Zaslouží si oslavu! Djokovič o Štěpánkovi: Přinesl své zemi mnoho radosti. Zaslouží si oslavu!
VŠECHNA VIDEA ZDE

Český časopis o běhání RUN a aplikace Superlife pro vás připravily první letošní soutěžní výzvu o roční předplatné tohoto měsíčníku. O čem to bude? A kdy? Čtěte následující řádky.Ukažte, že zimní příprava jde správným směrem a že dokážete držet tempo i na delší vzdálenost: uběhněte v termínu 5. - 18. února 2018 10 kilometrů za 56 minut. Pokud budete mezi deseti nejrychlejšími, dostanete se do slosování o jedno celoroční předplatné časopisu RUN.

O výzvě čtěte více informací ZDE.

Co v časopise RUN najdete? Pomůže vám, abyste byli vytrvalejší, rychlejší, hubenější, lépe najedení a zdravější.

RUN je jediný český měsíčník o běhání, na jehož obsahu se už 12 let výrazně podílejí přední odborníci, kteří připravují ty nejzajímavější informace o tréninku, výživě, výbavě i zdraví. Každý měsíc si můžete na téměř 100 stranách přečíst reportáže z nejzajímavějších závodů i rozhovory se zajímavými osobnostmi.

Www.run-magazine.cz Přijmi výzvu!

Témata:  sport, superlife
 
Články odjinudKlasická verze
Mobilní verze