4. února 2018 • 09:00

Výzva Superlife. Speciálně pro běžce, kteří si o běhání i rádi čtou

Autor:
Ve čtvrtek se ve Stromovce běhalo se Superlifem
TOP VIDEA
Sestřih finále LM: Real Madrid - Liverpool 3:1. Rozhodly minely brankáře Kariuse Sestřih finále LM: Real Madrid - Liverpool 3:1. Rozhodly minely brankáře Kariuse
Talent Ajaxu Černý: Byla to smutná sezona ovlivněná tragédií, pořád o tom nedokážu mluvit Talent Ajaxu Černý: Byla to smutná sezona ovlivněná tragédií, pořád o tom nedokážu mluvit
VŠECHNA VIDEA ZDE

Český časopis o běhání RUN a aplikace Superlife pro vás připravily první letošní soutěžní výzvu o roční předplatné tohoto měsíčníku. O čem to bude? A kdy? Čtěte následující řádky.Ukažte, že zimní příprava jde správným směrem a že dokážete držet tempo i na delší vzdálenost: uběhněte v termínu 5. - 18. února 2018 10 kilometrů za 56 minut. Pokud budete mezi deseti nejrychlejšími, dostanete se do slosování o jedno celoroční předplatné časopisu RUN.

O výzvě čtěte více informací ZDE.

Co v časopise RUN najdete? Pomůže vám, abyste byli vytrvalejší, rychlejší, hubenější, lépe najedení a zdravější.

RUN je jediný český měsíčník o běhání, na jehož obsahu se už 12 let výrazně podílejí přední odborníci, kteří připravují ty nejzajímavější informace o tréninku, výživě, výbavě i zdraví. Každý měsíc si můžete na téměř 100 stranách přečíst reportáže z nejzajímavějších závodů i rozhovory se zajímavými osobnostmi.

Www.run-magazine.cz Přijmi výzvu!

Témata:  sport, superlife
 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Program a výsledky Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Nominace Kvalifikace Los Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hraje od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostí 11 ruských měst a 12 stadionů, finále se odehraje v Moskvě na stadionu Lužniki.

 Skupina A * Skupina B * Skupina C *Skupina D * Skupina E * Skupina F * Skupina G * Skupina H
Klasická verze
Mobilní verze