22. února 2018 • 09:22

Na kole na Sněžku – registrace do unikátního závodu se blíží

Autor:
TOP VIDEA
Fotbalová liga v novém. Hlavní sponzor Fortuna, v logu dvojtečka Fotbalová liga v novém. Hlavní sponzor Fortuna, v logu dvojtečka
FAKTA MS: (Huri)Kane vystřílel výhru Anglie, Lukaku pomohl dvěma góly Belgii FAKTA MS: (Huri)Kane vystřílel výhru Anglie, Lukaku pomohl dvěma góly Belgii
VŠECHNA VIDEA ZDE

Jen jednou v roce je možné legálně vyjet na kole na Sněžku, nejvyšší vrchol České republiky. Letos to bude 17. června, kdy se uskuteční už osmadvacátý ročník Uphill Race Sniezka. Chcete si prověřit své vrchařské schopnosti při jízdě na kole? Máte ideální příležitost. Už ve středu 28. února se otevírá registrace pro opravdu unikátní závod, který zvládnou jen dobře trénovaní borci.

Start jedinečného podniku je situován na polské straně Krkonoš do městečka Karpacz. A nejrychlejší účastníci dokážou 13,5 km trať s převýšením úctyhodných 1020 metrů zdolat za necelou hodinu.

Pokud chcete tuto zajímavou výzvu zkusit, všechny potřebné informace najdete na uphillrace.pl. Registrace do závodu tam začíná 28. února v 19 hodin.

Na kole na Sněžku

Na kole na Sněžku

 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Program a výsledky Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Nominace Kvalifikace Los Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hraje od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostí 11 ruských měst a 12 stadionů, finále se odehraje v Moskvě na stadionu Lužniki.

Skupina A * Skupina B * Skupina CSkupina D * Skupina E * Skupina F * Skupina G * Skupina H

Soupisky favoritů MS:
Anglie * Agentina * Belgie * Brazílie 
Francie * Německo * Portugalsko * Španělsko 
Klasická verze
Mobilní verze