22. února 2018 • 09:22

Na kole na Sněžku – registrace do unikátního závodu se blíží

Autor:
TOP VIDEA
Svátek parkuru ovládl Madrid in Motion. Jaké bylo Prague PlayOffs? Svátek parkuru ovládl Madrid in Motion. Jaké bylo Prague PlayOffs?
Plzeň - Karviná: Procházka zakroutil nádhernou standardku za záda Berkovce Plzeň - Karviná: Procházka zakroutil nádhernou standardku za záda Berkovce
VŠECHNA VIDEA ZDE

Jen jednou v roce je možné legálně vyjet na kole na Sněžku, nejvyšší vrchol České republiky. Letos to bude 17. června, kdy se uskuteční už osmadvacátý ročník Uphill Race Sniezka. Chcete si prověřit své vrchařské schopnosti při jízdě na kole? Máte ideální příležitost. Už ve středu 28. února se otevírá registrace pro opravdu unikátní závod, který zvládnou jen dobře trénovaní borci.

Start jedinečného podniku je situován na polské straně Krkonoš do městečka Karpacz. A nejrychlejší účastníci dokážou 13,5 km trať s převýšením úctyhodných 1020 metrů zdolat za necelou hodinu.

Pokud chcete tuto zajímavou výzvu zkusit, všechny potřebné informace najdete na uphillrace.pl. Registrace do závodu tam začíná 28. února v 19 hodin.

Na kole na Sněžku

Na kole na Sněžku

 
Články odjinud


Články odjinudKlasická verze
Mobilní verze