22. února 2018 • 09:22

Na kole na Sněžku – registrace do unikátního závodu se blíží

Autor:
TOP VIDEA
Zlín - Ostrava: Geniální Baroš! Veterán pláchl stoperům a Dostála si vychutnal, 0:1! Zlín - Ostrava: Geniální Baroš! Veterán pláchl stoperům a Dostála si vychutnal, 0:1!
Pardubice - Litvínov 2:6. Hosté rozjeli parádní gólovou show Pardubice - Litvínov 2:6. Hosté rozjeli parádní gólovou show
VŠECHNA VIDEA ZDE

Jen jednou v roce je možné legálně vyjet na kole na Sněžku, nejvyšší vrchol České republiky. Letos to bude 17. června, kdy se uskuteční už osmadvacátý ročník Uphill Race Sniezka. Chcete si prověřit své vrchařské schopnosti při jízdě na kole? Máte ideální příležitost. Už ve středu 28. února se otevírá registrace pro opravdu unikátní závod, který zvládnou jen dobře trénovaní borci.

Start jedinečného podniku je situován na polské straně Krkonoš do městečka Karpacz. A nejrychlejší účastníci dokážou 13,5 km trať s převýšením úctyhodných 1020 metrů zdolat za necelou hodinu.

Pokud chcete tuto zajímavou výzvu zkusit, všechny potřebné informace najdete na uphillrace.pl. Registrace do závodu tam začíná 28. února v 19 hodin.

Na kole na Sněžku

Na kole na Sněžku

 Klasická verze
Mobilní verze