15. ledna 2018 • 16:29

Zasněžené lesy i kopce. Superlife polévka pro duši se zimní příchutí

Autor:
TOP VIDEA
Rytmus: Kvůli boxu musela jít stranou i přítelkyně Rytmus: Kvůli boxu musela jít stranou i přítelkyně
Baník - Olomouc: Houska zkoušel nápaditě přehodit Laštůvku Baník - Olomouc: Houska zkoušel nápaditě přehodit Laštůvku
VŠECHNA VIDEA ZDE

Stojí za to vyrazit ven za sportem, i když mrzne, až praští? Možná vás přesvědčíme, že ano. Podívejte se do fotogalerie těch, kteří se nenechali peřinami sněhu odradit a vyrazili do krajiny, která nenabízí jen sportovní vyžití, ale také uklidní a pohladí po duši. I to je místo, kam vás může zavést aplikace Superlife.Projděte se s námi zasněženými lesy a kopci a třeba vás to přiměje nazout boty a vyběhnout s aplikací Superlife za vlastními výhledy.

Od podzimu 2016 má každý uživatel aplikace Superlife možnost přidávat ke své aktivitě fotky nezávisle na jiné aplikaci. Stačí jen vyrazit ven a fotit.

Jak to funguje? Při spuštěné aktivitě se vám automaticky nabízí v horním rohu malý symbol fotoaparátu. Můžete fotit a snímky přidávat aktuálně v průběhu aktivity. Fotky ale lze přidávat i po skončení aktivity - těsně před jejím odesláním můžete fotky pořídit nebo vybrat z galerie. Fotografie můžete navíc doplnit zpětně i ke starším aktivitám.

Přímo v aplikaci můžete své záběry popisovat a klidně i smazat. Na webu jsou prozatím pouze zobrazené – najdete je vždy u příslušných aktivit a také všechny pohromadě na profilu každého uživatele jako fotogalerii.

Martin Vrba - Nedělní fotoklus Semily - Železný Brod
Martin Vrba - Nedělní fotoklus Semily - Železný Brod

 
Články odjinud


Články odjinudKlasická verze
Mobilní verze