2. února 2018 • 16:31

Zimní radovánky s aplikací Superlife: běžky, lyže i sněhové výběhy!

Autor:
TOP VIDEA
Rytmus: Kvůli boxu musela jít stranou i přítelkyně Rytmus: Kvůli boxu musela jít stranou i přítelkyně
Baník - Olomouc: Houska zkoušel nápaditě přehodit Laštůvku Baník - Olomouc: Houska zkoušel nápaditě přehodit Laštůvku
VŠECHNA VIDEA ZDE

Zimní radovánky jsou v plném proudu. Kdo letos nebyl ještě na běžkách, lyžích nebo alespoň sněhovém výběhu, jako by nebyl. Ale my vás necháme s aplikací Superlife nahlédnout do sportovních aktivit a kdo sám ještě nevystrčil nos na hory, může se tam podívat s námi hned.Kdo ví, třeba vás takové nahlédnutí do aktivit uživatelů aplikace namotivuje natolik, že se už příští týden se zapnutým Superlifem budete po hřebenech hor na běžkách prohánět vy sami.

Od podzimu 2016 má každý uživatel aplikace Superlife možnost přidávat ke své aktivitě fotky nezávisle na jiné aplikaci. Stačí jen vyrazit ven a fotit.

Jak to funguje? Při spuštěné aktivitě se vám automaticky nabízí v horním rohu malý symbol fotoaparátu. Můžete fotit a snímky přidávat aktuálně v průběhu aktivity. Fotky ale lze přidávat i po skončení aktivity - těsně před jejím odesláním můžete fotky pořídit nebo vybrat z galerie. Fotografie můžete navíc doplnit zpětně i ke starším aktivitám.

Přímo v aplikaci můžete své záběry popisovat a klidně i smazat. Na webu jsou prozatím pouze zobrazené – najdete je vždy u příslušných aktivit a také všechny pohromadě na profilu každého uživatele jako fotogalerii.

monca capkova - Po roce na bezkach
monca capkova - Po roce na bezkach

 

 
Články odjinud


Články odjinudKlasická verze
Mobilní verze