23. února 2018 • 07:00

Velka psí fotogalerie: kam aplikace Superlife nemůže, tam psa nastrčí

Autor:
TOP VIDEA
ZLATÁ PÍŠŤALKA: Video zachránilo duel Slavie, sudí nezvládli čtyři penalty ZLATÁ PÍŠŤALKA: Video zachránilo duel Slavie, sudí nezvládli čtyři penalty
SESTŘIH LM: Liverpool – Neapol 1:0. Postup domácích vystřelil Salah SESTŘIH LM: Liverpool – Neapol 1:0. Postup domácích vystřelil Salah
VŠECHNA VIDEA ZDE

Zima, že by ani psa nevyhnal? Kde že. I kdyby se vám sebevíc nechtělo, psí člen rodiny se postará o to, aby aplikace Superlife nezahálela. Podívejte se do zimní psí fotogalerie a nechte se inspirovat. Až příště budete svého mazlíčka prohánět venku, nezapomeňte si zapnout Superlife. Každý pohyb se počítá. I ten chlupatý!

Od podzimu 2016 má každý uživatel aplikace Superlife možnost přidávat ke své aktivitě fotky nezávisle na jiné aplikaci. Stačí jen vyrazit ven a fotit.

Jak to funguje? Při spuštěné aktivitě se vám automaticky nabízí v horním rohu malý symbol fotoaparátu. Můžete fotit a snímky přidávat aktuálně v průběhu aktivity. Fotky ale lze přidávat i po skončení aktivity - těsně před jejím odesláním můžete fotky pořídit nebo vybrat z galerie. Fotografie můžete navíc doplnit zpětně i ke starším aktivitám.

Přímo v aplikaci můžete své záběry popisovat a klidně i smazat. Na webu jsou prozatím pouze zobrazené – najdete je vždy u příslušných aktivit a také všechny pohromadě na profilu každého uživatele jako fotogalerii.

Richard Bábíček - Cesta ke svobodě den 12
Richard Bábíček - Cesta ke svobodě den 12

 

 

 
Články odjinud


Články odjinudKlasická verze
Mobilní verze