10. března 2018 • 16:00

PŘÍMÝ PŘENOS ze Soldiers s největším skokem ve střední Evropě. Superlife je u toho

Autor:
TOP VIDEA
FAKTA MS: Nigérijský rychlík Musa a brazilský happy end FAKTA MS: Nigérijský rychlík Musa a brazilský happy end
PĚT důvodů vysokého umístění Filipa Zadiny na draftu NHL PĚT důvodů vysokého umístění Filipa Zadiny na draftu NHL
VŠECHNA VIDEA ZDE

ŽIVĚ | Je to tady! Po roční pauze se vrátila největší freeski událost ve střední Evropě. Sedmý ročník populárních freeski závodů v Deštném v Orlických horách Soldiers 2K18 můžete v sobotu od 19:00 do 21:00 sledovat i vy v přímém přenosu na webu iSport.cz >> Aplikace Superlife pro aktivní sportovce u toho nemůže se svou výzvou chybět >>Druhý víkend v březnu odstartoval sedmý ročník Soldiers v Deštném v Orlických horách. I letos tento známý freeski závod přivítal světovou špičku jezdců, kteří se nebojí zaútočit na největší skok v celé střední Evropě.

Název akce není náhodný. Celý závod je inspirován samotným místem konání a je stylizován do prostředí českých pohraničních bunkrů. Freerideři si tak mohou poměřit síly jako opravdoví vojáci. Jedním z hlavních lákadel je jednoznačně největší skok v celé střední Evropě - 10 metrů vysoký a neuvěřitelných 25 metrů dlouhý. Pokořit se ho chystají přední zahraniční i domácí jezdci, včetně účastníků prestižních X Games a Olympijských her.

Freeski závod za účasti top světových jmen doplní i velkorysý hudební line-up. Superlife budou na místě zastupovat hostesky s výzvou o monitor značky Dell.

Sobotní finálový závod (19.00 - 21.00) můžete živě sledovat ZDE >>

 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Program a výsledky Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Nominace Kvalifikace Los Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hraje od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostí 11 ruských měst a 12 stadionů, finále se odehraje v Moskvě na stadionu Lužniki.

Skupina A * Skupina B * Skupina CSkupina D * Skupina E * Skupina F * Skupina G * Skupina H

Soupisky favoritů MS:
Anglie * Agentina * Belgie * Brazílie 
Francie * Německo * Portugalsko * Španělsko 
Klasická verze
Mobilní verze