PŘÍMÝ PŘENOS ze Soldiers s největším skokem ve střední Evropě. Superlife je u toho | iSport.cz
10. března 2018 • 16:00

PŘÍMÝ PŘENOS ze Soldiers s největším skokem ve střední Evropě. Superlife je u toho

Autor:
TOP VIDEA
Dukla - Slovácko: Nešťastník Chlumecký! Dal si druhý vlastňák a zničil šance Dukly na bod! Dukla - Slovácko: Nešťastník Chlumecký! Dal si druhý vlastňák a zničil šance Dukly na bod!
BACKSTAGE: Nekazí fotbalisty agenti? Bez nich se do zahraničí nedostanete, říká Podaný BACKSTAGE: Nekazí fotbalisty agenti? Bez nich se do zahraničí nedostanete, říká Podaný
VŠECHNA VIDEA ZDE

ŽIVĚ | Je to tady! Po roční pauze se vrátila největší freeski událost ve střední Evropě. Sedmý ročník populárních freeski závodů v Deštném v Orlických horách Soldiers 2K18 můžete v sobotu od 19:00 do 21:00 sledovat i vy v přímém přenosu na webu iSport.cz >> Aplikace Superlife pro aktivní sportovce u toho nemůže se svou výzvou chybět >>Druhý víkend v březnu odstartoval sedmý ročník Soldiers v Deštném v Orlických horách. I letos tento známý freeski závod přivítal světovou špičku jezdců, kteří se nebojí zaútočit na největší skok v celé střední Evropě.

Název akce není náhodný. Celý závod je inspirován samotným místem konání a je stylizován do prostředí českých pohraničních bunkrů. Freerideři si tak mohou poměřit síly jako opravdoví vojáci. Jedním z hlavních lákadel je jednoznačně největší skok v celé střední Evropě - 10 metrů vysoký a neuvěřitelných 25 metrů dlouhý. Pokořit se ho chystají přední zahraniční i domácí jezdci, včetně účastníků prestižních X Games a Olympijských her.

Freeski závod za účasti top světových jmen doplní i velkorysý hudební line-up. Superlife budou na místě zastupovat hostesky s výzvou o monitor značky Dell.

Sobotní finálový závod (19.00 - 21.00) můžete živě sledovat ZDE >>

 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Play off - pavouk Čtvrtfinále Semifinále Finále Program a výsledky Soupisky Střelci Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hrálo od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostilo 11 ruských měst a 12 stadionů, finále v Moskvě na stadionu Lužniki vyhráli Francouzi nad Chorvatskem 4:2.

Finále
Francie - Chorvatsko 4:2

Zápas o třetí místo
Belgie - Anglie 2:0

Semifinále
Francie - Belgie 1:0
 * Anglie - Chorvatsko 1:2 v prodl. 

Čtvrtfinále
Urugay - Francie 0:2 
* Brazílie - Belgie 1:2
Švédsko - Anglie 0:2 Rusko - Chorvatsko 2:2, 3:4 na penalty
Klasická verze
Mobilní verze