10. března 2018 • 16:00

PŘÍMÝ PŘENOS ze Soldiers s největším skokem ve střední Evropě. Superlife je u toho

Autor:
TOP VIDEA
Plzeň proti Realu Madrid! Jak bitvu s fotbalovým kolosem vidí fanoušci? Plzeň proti Realu Madrid! Jak bitvu s fotbalovým kolosem vidí fanoušci?
Turnaj mistryň: Kvitová - Wozniacká 5:7, 6:3, 2:6. Rozhodl až třetí set Turnaj mistryň: Kvitová - Wozniacká 5:7, 6:3, 2:6. Rozhodl až třetí set
VŠECHNA VIDEA ZDE

ŽIVĚ | Je to tady! Po roční pauze se vrátila největší freeski událost ve střední Evropě. Sedmý ročník populárních freeski závodů v Deštném v Orlických horách Soldiers 2K18 můžete v sobotu od 19:00 do 21:00 sledovat i vy v přímém přenosu na webu iSport.cz >> Aplikace Superlife pro aktivní sportovce u toho nemůže se svou výzvou chybět >>Druhý víkend v březnu odstartoval sedmý ročník Soldiers v Deštném v Orlických horách. I letos tento známý freeski závod přivítal světovou špičku jezdců, kteří se nebojí zaútočit na největší skok v celé střední Evropě.

Název akce není náhodný. Celý závod je inspirován samotným místem konání a je stylizován do prostředí českých pohraničních bunkrů. Freerideři si tak mohou poměřit síly jako opravdoví vojáci. Jedním z hlavních lákadel je jednoznačně největší skok v celé střední Evropě - 10 metrů vysoký a neuvěřitelných 25 metrů dlouhý. Pokořit se ho chystají přední zahraniční i domácí jezdci, včetně účastníků prestižních X Games a Olympijských her.

Freeski závod za účasti top světových jmen doplní i velkorysý hudební line-up. Superlife budou na místě zastupovat hostesky s výzvou o monitor značky Dell.

Sobotní finálový závod (19.00 - 21.00) můžete živě sledovat ZDE >>

 
Články odjinudKlasická verze
Mobilní verze